Est Lv
Otsing
SisukaartSitemap
Autojuhile
Paadijuhile
Autoekspert
autoekspertautoekspertautoekspert
Autoekspert
Autoekspert
autoekspertautoekspert
Autoekspert

 
demo.hansanet.ee Kinkekaart
demo.hansanet.ee Akud
demo.hansanet.ee Alkolukk
demo.hansanet.ee Autoistmed Recaro
demo.hansanet.ee Autolambid (pirnid)
demo.hansanet.ee Autokatted
demo.hansanet.ee Automatid Novline
demo.hansanet.ee AutoSock
demo.hansanet.ee Diagnostika
demo.hansanet.ee DPF-tahmafilter
demo.hansanet.ee Eelsoojendus Calix
demo.hansanet.ee Eelsoojendus Webasto
demo.hansanet.ee Elektritarvikud
demo.hansanet.ee Gaasimõõtja
demo.hansanet.ee Haagised
demo.hansanet.ee Lisatuled
demo.hansanet.ee Hoidikud telefonidele ja tahvelarvutitele
demo.hansanet.ee Istmekatted
demo.hansanet.ee Kaitse-ja disainrauad
demo.hansanet.ee Karavan
demo.hansanet.ee Kastikatted
demo.hansanet.ee Kliimaseade
demo.hansanet.ee Kojamehed -klaasipuhastid
demo.hansanet.ee Lasteistmed Recaro
demo.hansanet.ee Maanteeabi 24 h
demo.hansanet.ee Mootoriõlid
demo.hansanet.ee Niiskusekoguja Air Dry
demo.hansanet.ee Parkimiskell
demo.hansanet.ee Piduriklotsid
demo.hansanet.ee Pidurikettad
demo.hansanet.ee Pidurivedelik
demo.hansanet.ee Päevatuled
demo.hansanet.ee Radiaatori tuulekaitsed
demo.hansanet.ee Rasketehnika
demo.hansanet.ee Tagastange laadimiskaitsed
demo.hansanet.ee THULE tooted
demo.hansanet.ee Tööriistad
demo.hansanet.ee Veokonksud Brink

Eelsoojendus Calix

Prind

Calix_eelsoojendus

Calix eelsoojendus töötab vooluvõrgust 230 V ning sobib neile, kel on maja juures parkimiskohas võimalus ühendada sõiduk elektrivõrguga.

Mida külmem on ilm väljas, seda kasulikum on kasutada eelsoojendit. Esiteks on kahtlemata hea istuda autosse, kui see on juba soe ja koheseks sõidu alustamiseks valmis. Teiseks aitab mootori käivituseelne soojendamine vähendada selle kulumist ning vältides külmkäivitusi, hoiate kokku kütuselt ning säästate keskkonda.

Kvaliteet on alati pikaajaline investeering

Kas saad kindel olla, et Sinu sõiduki eelsoojendussüsteem vastab lubatule? Calix toodete puhul võite kindlad olla, sest tegemist on kõrgkvaliteediliste ja pika elueaga  toodetega.

Calix tooted on arendatud, kujundatud ja valmistatud Rootsis ja testitud arktilises kliimas. Seepärast on garanteeritud sobivus ka siinsete tingimustega. Elektriline eelsoojendus annab sulle parima enesetunde, kui alustad päeva külmal talvehommikul. Heaolu läbi eelsoojendatud sõiduki.

Calix on maailma juhtivam elektriliste eelsoojendite tootja

Calix tooteid tarnitakse suurtele ja tuntud tootjatele üle kogu maailma. Kõrge kvaliteet pole ainus põhjus, mida hinnatakse vaid ka pikaajalisi tehnilisi teadmisi ja kogemusi. Ainukesena elektriliste eelsoojendussüsteemide tootjatest, on Calix ka OE varustuses paljudel sõidukitootjatele.  Calix on professionaalne ettevõte, mis järgib Rootsi tööstustraditsiooni olles seejuures innovaatiline ja rakendades uut mõtlemist. Ainukesena turul, pakub just Calix juhtseadmeid, mis on juhtmevabad ja kaasaegsed.

Kõik Calix tooted on valmistatud Rootsis

Kogu tootearendus ja tootmine toimub Eskilstunas. Koostöös klientidega arendatakse koguaeg kvaliteetsemaid ja turvalisemaid tooteid, mis omakorda viib tõhusa sõiduki soojendamise parimate võimalike lahendusteni. Tulevase kasutajana võid olla kindel, et meie töötajatel on suur tehniline pädevus.

Calix väärtustab ökonoomsust ja keskkonda

Eelsoojendatud mootoriga väheneb kütuse tarbimine ja seega heitgaaside hulk. Kasutades Calix elektrilisi eelsoojendusi, pikeneb ka mootori eluiga. See on ühtmoodi kasulik nii keskkonnale kui ka Teie rahakotile. Calixile on omistatud ISO 14001 keskkonnasertifikaat. Calix tooted on peaaegu eranditult valmistatud taaskasutatavast materjalist, see ei tee ju asja halvemaks, või mis?

Calix pakub efektiivseid tooteid

Calix keskendub oma arendustöös tõhusatele vedeliksoojenditele, mis soojendavad sõiduki mootorit efektiivsemalt. Vedeliksoojendi soojendab mootori kiiremini õige temperatuurini, mis on võrreldav eluruumide keskküttesüsteemiga. Enamik Calix soojenduselemente paigaldatakse veesüsteemi. Kasuta Calix väikest, vaikset ja lihtsasti paigaldatavat salongisoojendit, mis kohandub automaatselt ümbritseva temperatuuriga. Spetsiaalne kinnitus püsipaigalduseks auto salongi  tagab, et õhuvool on alati suunatud üles, õiges suunas, sest soe õhk peab jõudma ka tuuleklaasile. Tänu sellele saavad aknad jääst ja udust kiiremini puhtaks.
 

Calix mootori elektrilise eelsoojenduse komplektide näidishinnad* koos paigaldusega:

 

Toyota Auris

VW Passat

Volvo V70 II

Nissan Qashqai

VW Transporter T5

1,6 (2009)

1,9TDI (2007)

2,4; D5

1,6DCi (2013)

2,0TDI (2011)

Hind alates:

Hind alates:

Hind alates:

Hind alates:

Hind alates:

191 €

241 €

264 €

224 €

221€

  *Komplektid sisaldavad Calix võrgujuhtmekomplekti koos 2,5meetri pikkuse võrgujuhtmega, soojenduselementi ja paigaldust.

Küsi oma autole personaalset pakkumist!


Calix eelsoojendussüsteem koosneb:

Calix mootorisoojendid

Igaüks teab, et autodel on keskkonna suhtes oluline mõju, aga Calix autosoojendussüsteemiga teie autos saate käituda keskkonnateadlikult ning säästa seejuures ka raha. Mida külmem on ilm väljas, seda kasulikum see teile, kui kasutate mootorisoojendit. Kuid mootorisoojendit võib rahumeeli kasutada ka suvel. Olenemata aastaajast aitab mootori käivituseelne soojendamine vähendada kulumist. Vältides külmkäivitusi, hoiate kokku kütuselt, vähendades samas ka heitgaaside eraldumist keskkonda.

Mootori soojenduselement valitakse sõltuvalt sõiduki mudelist ja mootori tüübist.

 

  

Calix salongipuhur SlimLine

Calix salongipuhurid on kergestipaigaldatavad ja tõhusad ning tagavad salongis ühtlase temperatuuri, sulatavad autoaknalt jää ja kuivatavad udu. Õige paigaldus suunab soojuse ülespoole ning soojendab salongi ja sulatab härmatise võimalikult ruttu. Kõik SlimLine soojendid on varustatud turvarihmaga, mis koos alustoega tagavad kinnituse turvalisuse, mida on ka kokkupõrkekatsetuses testitud. Salongipuhurid on saadaval võimsusega 800-1800 W.

Mudelid SlimLine 800 ja 1400 on varustatud sisse-/ väljalülitusnupuga, mudelite 1600 ja 1800 puhul on lüliti olemas ka väikese või suure võimsuse jaoks. Kõik SlimLine mudelid vastavad kehtivatele nõuetele ning on S-märgistusega turvalisuse ja ohutuse kohta. 

 

 

Calix juhtseade

Calix eelsoojendi puldiga saad käivitada auto mootori ja salongisoojenduse 

 

 

Calix võrgujuhe

Võrgujuhtmed on saadaval erinevas pikkuses: 2,5 m kuni 25 m ja LED-valgustusega juhe 2,5 kuni 10 m. Comfort-komplektides on alati kaasas tavaline, valgustuseta juhe. LED-valgustus hakkab põlema, kui kaabel on vooluvõrku ühendatud.

 

 

 

Calix elektrooniline akulaadija

Calix eelsoojendussüsteemile on võimalik lisada ka akulaadija, mis laeb akut, arvestades selle laetust ja välistemperatuuri. Nii kaitsed akut ülelaadimise eest ning pikendad aku tööiga.

 

 

 

CALIX TOOTEKATALOOGAS K.G. Knutsson, Saeveski 12, 11214, Tallinn
by HansaNet