Juba üle 20 aasta on AS K.G. Knutsson (KGK) olnud usaldusväärne partner oma headele klientidele, töötajatele ning meie tarnijatele üle maailma. Soov pakkuda laia valikut kvaliteetseid tooteid, kiiret tarnet ja kliendikeskset teenindust ning kogemused alates aastast 1995 on võimaldanud meil saada üheks Eesti juhtivaks sõidukite varuosade ja lisavarustuse maaletoojaks ning hulgi- ja jaemüügiga tegelevaks ettevõtteks.

Lisaks autokaupadele müüme tööriistu, paaditarvikuid ja vaba aja tooteid. Meie valikus on üle 300 erineva kaubamärgi, millest tuntumad on Thule, Webasto, Calix, ZF, VDO, Hella, Sonax, Brink, Recaro, Sachs, NGK jt. Peale selle pakub KGK tehnilist tuge ja organiseerib klientidele koolitusi, et jagada teiste autondusvaldkonna spetsialistidega teavet ajakohaste tehnoloogiate kohta ja arendada vajalikke oskusi.

K.G. Knutsson haldab Autoekspert kauplusi ja teenindusi, mida on kokku üle Eesti 10: Tallinnas, Tartus, Pärnus, Kuressaares, Võrus, Rakveres, Viljandis, Jõhvis, ja Raplas. Lisaks on meil 19 partnertöökoda. Alates 2006. aastast on KGK rahvusvahelise ATR keti liige, mis ühendab 28 Euroopa riigi juhtivaid varuosade importijaid. KG Knutsson’i kontserni emafirma, KGK Holding AB on üle 60 aasta vanune Rootsi juhtiv autovaruosade ja -tarvikute müügiga tegelev ettevõte. KGK Holding AB omab esindusi Soomes (Kaha OY), Lätis (KG Knutsson SIA), Leedus (KG Knutsson UAB) ja Norras (KG Knutsson AS).

Pakume oma klientidele

  • Laia ja kvaliteetsete kaupade valikut
  • Kogu Eestit hõlmavat kiiret ja mugavat logistikat
  • Mugavat ja töökindlat online varuosade kataloogi ja tellimiskeskkonda
  • Kiiret ja paindlikku kliendituge
  • Tehnilist tuge ja koolitusi

Tellimiskeskuse kontakt

TELLIMISKESKUS
Tel: 6 519 319
E-mail: tellimine@kgk.ee

Online Kataloog

Registreeru püsikliendiks!

VAID püsikliendid saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.