Muudame autopargi hooldamise lihtsaks

Autoekspert on K.G. Knutsson AS-i kaubamärk, kes on parandanud ja hooldanud sõidukeid juba aastast 2004.

Oleme usaldusväärne partner oma klientidele, kellele oleme üle 25 aasta tarninud varuosi ja lisavarustust ning kelle sõidukeid oleme Autoeksperdi teenindustes hooldanud üle 15 aasta.

Kõik autod, üks ekspert!

Autoeksperdil on teenindused üle Eesti ning mitmeid partnerteenindusi - kõikjal kuhu Eestis satuda ootame Sind. Valdavalt teenindame sõidukeid registrimassiga kuni 3500 kg ning võimaldame tsentraalset kuupõhist arveldamist.

Miks valida Autoekspert?

  • Tsentraalne arveldamine – üks koondarve kliendile sobival perioodil.
  • Võimalik osta nii tarvikuid, varuosasid kui ka lisavarustust igast Autoeksperdi kauplusest.
  • Remondi ja hooldustööd kliendile sobivas asukohas.

Kliendid meist

Elisa Eesti AS
„Valisime Autoeksperdi partneriks eelkõige kvaliteetsete teenuste ja usaldusväärsuse tõttu. Oluliseks valikukriteeriumiks oli muuhulgas lai teeninduspunktide võrgustik ning koostöös leidsime paindlikumad ja kuluefektiivsemad võimalused sõidukipargi remondi- ja hooldustööde korraldamiseks.“ Meelis Jurn, haldusjuht.

 

Telli Toit OÜ
Meie ettevõte omab 40 autoga autoparki Tartus, Tallinnas ja Pärnus. Meil oli vaja leida kõrvale alternatiivne teenindus, kuna margiesinduse ei olnud piisavalt operatiivne autode korda tegemisel. Uueks partneriks osutus Autoekspert, kes tõesti soovis leida kiire lahenduse, et auto korda saaksid. Tänaseks oleme kogu oma autopargi kõikides linnades kolinud Autoeksperti ja oleme nende pakutud teenuse kiiruse ja kvaliteediga rahul. Loodame, et edukas koostöö jätkub ka tulevikus.

 

Kui sinu ettevõte omab autoparki, mis vajab hooldamist võta meiega ühendust.

Leho Mägismaa
teenindusnõunik
Tel: +372 5308 0050
E-post: leho.magismaa@autoekspert.ee

Registreeru püsikliendiks!

VAID püsikliendid saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.