Dmitry Polyakov Kaspar Sau
Tallinn ja Harjumaa Tallinn ja Harjumaa
Tel: +372 510 3599 Tel: +372 5919 6188
E-mail: dmitry.polyakov@kgk.ee E-mail: kaspar.sau@kgk.ee
   
Kauro Ilves Marko Riistan
Raplamaa Lääne- ja Ida-Virumaa
Tel: +372 510 0590 Tel: +372 508 0680
E-mail: kauro.ilves@kgk.ee E-mail: marko.riistan@kgk.ee
   
Maksim Zahharov Siim Petsaar
Ida-Virumaa Pärnumaa
Tel: +372 5304 3425 Tel: +372 517 7006
E-mail: maksim.zahharov@kgk.ee E-mail: siim.petsaar@kgk.ee
   

Triin Hämelane

Alar Lubi
Tartu linn Tartu ja Võru maakonnad 
Tel: +372 517 4154 Tel: +372 509 9845

E-mail: triin.hamelane@kgk.ee

E-mail: alar.lubi@kgk.ee

   

Janek Kundrats 

 

Saared

 

Tel: +372 5197 0498

 

E-mail: janek.kundrats@autoekspert.ee

 

 



 

Registreeru püsikliendiks!

VAID püsikliendid saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.