Valeri Golik  
Müügijuht  
Tel: +372 511 8345  
E-mail: valeri.golik@kgk.ee  
   
Janno Õige Tõnu Nelk
Harju ja Raplamaa Tallinn ja Harjumaa
Tel: +372 510 0590 Tel: +372 5919 6188
E-mail: janno.oige@kgk.ee E-mail: tonu.nelk@kgk.ee
   
Dmitry Polyakov Marko Riistan
Tallinn ja Harjumaa Lääne- ja Ida-Virumaa
Tel: +372 510 3599 Tel: +372 508 0680
E-mail: dmitry.polyakov@kgk.ee E-mail: marko.riistan@kgk.ee
   
Alar Lubi Jussi Värk
Tartu ja Võru maakonnad Tartu linn
Tel: +372 509 9845 Tel: +372 517 4154
E-mail: alar.lubi@kgk.ee E-mail: jussi.vark@kgk.ee
   
Kalmer Paju Janek Kundrats
Pärnu-, Lääne- ja Viljandimaa Saared
Tel: +372 517 7006 Tel: +372 5197 0498
E-mail: kalmer.paju@kgk.ee E-mail: janek.kundrats@autoekspert.ee
   

 

 

Registreeru püsikliendiks!

VAID püsikliendid saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.