Ahti Metssalu
Tallinn ja Harjumaa 
Tel: 59 196 188
E-mail: ahti.metssalu@kgk.ee

Rene Pihlak

Tallinn ja Harjumaa 
Tel: 51 03 599
E-mail: rene.pihlak@kgk.ee
Rauno Soovik
Lõuna-Eesti 
Tel: 51 74 154
E-mail: rauno.soovik@kgk.ee
Kalmer Paju
Lääne-Eesti, Kesk-Eesti ja Saared
Tel: 51 77 006
E-mail: kalmer.paju@kgk.ee
 
Marko Riistan
Lääne- ja Ida-Virumaa 
Tel: 5080680
E-mail: marko.riistan@kgk.ee
Veikko Ormisson
Hulgimüügi juht
E-mail: veikko.ormisson@kgk.ee

Liitu uudiskirjaga!

VAID uudiskirjaga liitunud saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.

Olete edukalt uudiskirjaga liitunud!

Parimad pakkumised jõuavad nüüd teieni õigepea!