Kas oled tüdinud, talvehommikutel kodust varem väljumisest selleks, et kraapida akendelt jääd või sõidu alusamisest uduste akendega? Siis on eelsoojendid just Sinu jaoks!

Ostes detsembris Autoeksperdist Webasto eelsoojendi kingime Sulle paigalduse tasuta (paigalduse tavaväärtus 540 €) !

KAMPAANIA TINGIMUSED

 1. Kampaania „Kingi kallimale Webasto, meie kingime paigalduse“  (edaspidi Kampaania) korraldaja on K.G. Knutsson AS, Saeveski tn. 12, 11214 Tallinn (edaspidi Korraldaja). Kampaania läbiviimist reguleerivad käesolevad reeglid (edaspidi Reeglid). Kampaania Korraldajal on õigus muuta Reegleid, kui seda nõuavad kehtivad õigusaktid.
 2. Kampaania kestab 01.12 kuni 31.12.2019. Kampaania korraldatakse ja viiakse läbi Eestis.
 3. Kampaania kehtib vaid Autoekspert jaekliendile.
 4. Kampaania osalejad saavad tasuta Webasto paigalduse Autoeksperdi teeninduses kui ostavad Webasto eelsoojendus komplekti Autoeksperdist.
 5. Ostes Webasto eelsoojendus Pärnu või Kuressaare Autoeksperdist, toimub paigaldus Autoeksperdi partnertöökojas (Pärnus ExpertAuto, Kuressaares Tesman Auto).
 6. Korraldaja ei vastuta pakkumise realiseerimise eest võitjast tulenevatel põhjustel.
 7. Kampaanias osalemiseks tuleb broneerida perioodil 01.12 kuni 31.12.2019 Webasto eelsoojenduse paigaldamine.
 8. Paigaldusaega saab broneerida kuni 31.03.2020.
 9. Kõik kulud, mis Kampaanias osalejal tekivad seoses Kampaanias osalemise ja pakkumise kättesaamisega, kannab Kampaanias osaleja ise.
 10. Pakkumist ei anta kampaanias osaleja nõudmisel välja rahas. Pakkumine, mida osaleja ei ole õigeaegselt realiseerinud, väljastamisele ei kuulu.
 11. Kampaanias ei või osaleda K.G. Knutsson AS töötajad.
 12. Korraldaja ei võta vastutust Kampaanias osaleda soovijate kõrvalejätmise eest, kui need on eiranud Kampaania korraldamise tingimusi või esitanud Kampaania Korraldajale ebaõigeid või ebatäpseid andmeid, samuti muude Korraldajast sõltumatute ebaõnnestumiste korral.
 13. Korraldajal on ühepoolne õigus katkestada Kampaania ja lõpetada pakkumise väljaandmine vääramatu jõu (force majeure) ilmnemisel.
 14. Korraldaja ei vastuta kampaanias osalejatele ja/või pakkumise kasutajatele ja/või kolmandatele isikutele pakkumise kasutamisel tekkida võivate võimalike kahjude eest.
 15. Kõik pretensioonid seoses Kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kuni 02.01.2020 kirjalikult Korraldaja aadressile K.G. Knutsson AS, Saeveski tn. 12, 11214 Tallinn märgusõnaga „Webasto kampaania“ või meiliaadressil turundus@kgk.ee
 16. Kampaania Reeglitega reguleerimata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigi seadustest. Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.

Registreeru püsikliendiks!

VAID püsikliendid saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.