Kvaliteetse ja vastupidava aku ja akulaadija oma paadi jaoks leiad Autoeksperdi kauplustest, külasta meid kohapeal või küsi pakkumist.

 

Akude kasutusjuhend ja garantiitingimused.

Varta akud on pakkunud maailmale edasijõudnud tehnoloogiat, võimsat jõudlust ja erakordset teenindust juba aastast 1887. Vartast on saanud üks juhtivaid akude tootjaid maailmas, et see ka nii jätkuks on Varta keskendunud tegemaks paremad akud parimateks. Varta esindab ülimat kvaliteeti, innovatiivset tehnoloogiat ja aastatepikkust kogemust tehnoloogia arendamisel. Varta akude seast leiad aku igale autole. Tänapäeval on paljudel uutel autodel peal just Varta aku.

 

1970ndatel aastatel tutvustas Optima Batteries esimesi hooldusvabu pliiakusi kaubanduslikku ja militaarkasutusse samuti ka esimesi suure jõudlusega AGM autotööstuse akusid. Optima innovatsioon ei piirdunud sellega. Vaid viimase kümne aasta jooksul on teostas Optima tõelist töörevolutsiooni tutvustades ainulaadset Spiralcell tehnoloogiat, sealjuures arendades ka oma esimest digitaalset akulaadijat ja selle hooldajat.

 

1997. aastal astutatud CTEK on Creator Teknisk Utveckling AB (asutatud 1982. aastal) tütarettevõte. Teadlikkus akudest hakkas kujunema 1992a aastal kui juhtiv akude tootja palkas Creator’i uurima ja arendama akusid ning hiljem tegema uurimustööd loomaks akulaadijatele uut süsteemi, mis vastaksid uue põlvkonna akude laadimise ja hooldamise nõuetele. Uurimis ja arendamis programm lõppes kui Ameerika grupp omandas Creator’i kliendi. Creator mõistis, et nüüdseks patenteeritud süsteem esindas suurepärast äri võimalust üle maailma. Sel ajal loodi CTEK disainimaks, arenamaks, tootmaks ja müümaks enda loodud akulaadijaid.

Registreeru püsikliendiks!

VAID püsikliendid saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.