VDO diagnostikaseadmed pakuvad toetust igapäevasele töökoja rutiinile kui tahetakse saavutada ökonoomset ja usaldusväärset remondi lahendust.

Autoeksperdis omame VDO tahhograafide taatlemise sertifikaati.

Teostame oma töökodades:

  • VDO tahhograafide remont ja kalibreerimine (digitaal/analoog)
  • Digitaalsete sõidumeerikute allalaadimisseadmete müük
  • Andmete allalaadimisteenud

 

 

VDO on Continental Corporation’i kaubamärk.

Continentalil on ulatuslik partnertöökodade võrgustik üle terve Euroopa. Nende detailne sertifitseerimise protsess, regulaarsed koolitused ja tehniline abi kindlustavad selle, et kvaliteetse teenuse osutamine on pidevalt kõrge ja kõigi töökodade teadmised on täielikult dokumenteeritud.

Umbes seitse tuhat Euroopas olevatest töökodadest on spetsiaalselt kvalifitseeritud ümber käima digitaalsete tahhograafidega. See annab neile volitused, et teostada perioodilisi ülevaatuseid ja kalibreerimise, tegeleda garantii probleemidega, asendada digitaalseid tahhograafe.

See võrgustik tagab autoparkide juhtidele alati ligipääsu professionaalsele abile, kõigi digitaalsete tahhograafidega seotud muredega, sertifitseeritud VDO partnertöökodades. Nad võivad saata välja oma sõidukid, teades, et neil on võimalik leida spetsialistide abi peaaegu igalpool Euroopas.

Me hoiame alati meeles, et meie kliendid töötavad tihedas graafikus. Seetõttu pingutame me, et pakkuda kiiret ja tõhusat lahendust kõigile esilekerkivatele probleemidele.

Registreeru püsikliendiks!

VAID püsikliendid saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.