• Kärud
  • Kärud
 • Jalgrattakärud
  • Universaalsed spordikärud ja jalgrattakäru
 • Laste jalgrattatoolid
  • Taha paigaldatavad lasteistmed
  • Juhtrauale paigaldatavad jalgratta lasteistmed
 • Lapse transportimiseks mõeldud kandekotid
  • Lapse transportimiseks mõeldud kandekotid
 
Kärud

Avastage uusi paiku või veerege mööda tuttavaid radu. Minge jooksuringile. Nautige ühiselt veedetud aega ja
jagage lastega oma kirge. Thule käru on täiuslik valik mugavaks liikumiseks. Igal pool, igal ajal, aastaajast sõltumata.

Imikud ja väikelapsed, kaksikud või vennad-õed – Thule käru sobib kõigile.

Mugandage praktiliste kärutarvikutega
Laia valiku tarvikute abil saab Thule käru kergesti muuta just teie vajadustele vastavaks. Lapse mugavuse tagavad istmevoodrid ja kaitsekatted, vajalikke esemeid saab paigutada praktilistesse kottidesse ja teise lapse jaoks saab ruumi teha vankrikorvi või teise lapse istme abil.

Mugav ja ohutu
Thule loodud tooted vastavad rahvusvaheliste ohutusstandardite nõuetele või koguni ületavad neid. Ranged sisetestid tagavad selle, et meie tooted tulevad toime ka kõige karmimates tingimustes. Disaini, paindlikkuse, ohutuse ja kvaliteedi osas ei lepi me vähema kui kõige kõrgemate standarditega. Sest Thule kärud on ju mõeldud maailma kõige kallimate inimeste jaoks.

Aktiivne eluviis
Thules on esmatähtis aktiivne eluviis nii linnas kui looduses. Thule kärud on moodsa disainiga, hõlpsalt käsitsetavad ja ülimalt mugavad nii vanemate kui lapse jaoks. Alati paindlikud, turvalised ja stiilsed. Ühekohaline, kahekohaline või kaksikkäru – millist te vajate?


Jalgrattakärud

Universaalsed spordikärud ja jalgrattakärud
Thule universaalsed spordikärud ja jalgrattakärud pole lihtsalt 1 või 2 lapse jaoks mõeldud kärud. Need on stiilsed, turvalised ja väga mitmekülgsed, võimaldades teil rattaga sõita, joosta, matkata või suusatada.

Võtke lapsed kaasa
Alates sellest, kui valmistasime 25 aasta eest oma esimese universaalse spordihaagise, oleme olnud veendunud, et aktiivse eluviisi jagamine lastega peab olema lõbus, lihtne ja probleemivaba. Nüüd tõstame meie edukad kärud uuele tasemele, muutes vabaõhutegevuste harrastamise ja laste kaasa võtmise veelgi kergemaks ja lõbusamaks. Jalgrattasõit, jalutamine, jooksmine või murdmaasuusatamine – selleks on vaja ainult Thule Charioti.

Neli hooaega, neli tegevust, üks käru
Thule Chariot-seeria universaalsete spordihaagiste väljatöötamisel lähtuti esmajoones ohutusest, mugavusest ja innovaatilisusest. Haagised on varustatud mitmesuguste nutikate funktsioonide ja detailidega, mis on tõeliselt olulise tähtsusega nii lapsevanema kui lapse jaoks. Tutvuge uue Thule Charioti tooteseeriaga, millesse kuuluvad neli mitmekülgset ja stiilset käru nii ühe- kui kahekohalistes versioonides.

Mida täna teha sooviksite?
Thule universaalne spordihaagis annab teile valikuvabaduse. Võtke oma laps või lapsed kaasa igapäevasõidule või pikemale pärastlõunasele avastusretkele. Kasutage seda jooksuhaagisena linnas või loodusmaastikel. Selle saab muuta isegi kelguks, kui soovite teha ühe suusaringi. Millist tegevust te ka ei harrastaks, lapsed saavad alati olla koos teiega, jagades ühiseid rõõme. Ohutult ja mugavalt.
Thule universaalne spordihaagis annab teile:

 • mitmekülgsuse paljude erinevate tegevuste ja vahemaade jaoks
 • ohutu, turvalise ja mugava sõiduvahendi ühele või kahele lapsele
 • valiku vastupidavamatest üldversioonidest kuni lisamugavustega sportlike mudeliteni
 • nutikad funktsioonid ja hoiustamislahendused

Turvalisus ennekõike.
Nii meie universaalsed spordihaagised kui jalgrattahaagised on konstrueeritud ja ehitatud vastupidavaks liikumiseks teedel ja maastikul. Teie laps saab alati nautida stabiilsust ja mugavust tänu sõitu pehmendavale vedrustusele. Te võite olla kindel, et iga Thule jalgrattahaagis vastab ka kõige rangematele laste turvalisuse ja liiklusohutuse nõuetele, kuna on varustatud näiteks 5-punkti turvavööga, mis tagab lapsele kindla, fikseeritud isteasendi. Seega saate mõlemad nautida värskes õhus liikumise vabadust.

Milline on teie stiil? Ja värv? Kas üks või kaks last?
Thule jalgrattahaagised ja universaalsed spordihaagised on saadaval suures mudelivalikus, alates igapäevakasutuseks ja linnakeskkonda sobivatest toekama konstruktsiooniga versioonidest kuni suure töökindlusega mudeliteni väga aktiivsete vabaõhuharrastustega peredele. Valida võib ka kaks last mahutavate mudelite hulgast, nii et kaasa saab võtta kogu pere. Tutvuge valikuga ja leidke just teile sobiv Thule universaalne spordihaagis või jalgrattahaagis.


Laste jalgrattatoolid

Thule laste jalgrattatoolid sobivad hästi nii igapäevasõitudeks kui ka pere väljasõitudeks. Need on turvalised, hõlpsalt kasutatavad ja mugavad nii lühikeste kui ka pikkade sõitude korral.

Võtke laps kaasa
Jalgratta tagaosa külge paigaldatav Thule jalgratta lasteiste või jalgratta esiosa külge paigaldatav Thule väikelasteiste on hea võimalus lasta lapsel jalgratta peal olles maailma näha. Nutikas ja intuitiivne kujundus (istme paigaldamine ja lahtivõtmine käib kiirelt ning turvaliselt) tagab nii teie kui ka teie silmatera jaoks turvalise, mugava ja nauditava sõidu. Istet on võimalik kasutada mitu aastat, sest saate lapse kasvades jalarihmasid ja jalatugesid reguleerida.

Thule jalgratta lasteistmel on järgmised omadused:

 • Lasteiste vastab rangetele rahvusvahelistele laste ohutusega seotud standarditele
 • Lastekindel turvapannal koos polsterdatud turvarihmaga 
 • Uuenduslik, auhinnaga pärjatud kujundus

Ette nähtud 9-kuuste kuni 6-aastaste laste jaoks*
Thule jalgratta tagumine lasteiste on mõeldud 9-kuuste kuni 6-aastaste ning kuni 22 kg kaaluvate laste jaoks (alla 1-aastaste laste puhul peaksite alati nõu pidama lastearstiga). Lasteistmete nähtavust suurendavad sisseehitatud helkur ja ohutustule kinnituspunkt. Eesmine lasteiste on ette nähtud 9-kuuste kuni 3-aastaste ning kuni 15 kg kaaluvate laste jaoks. Sõit on sama ohutu ja mugav, kuid laps asub juhtraua peal ning näeb maailma sama nurga alt nagu teie.
*Alla 1-aastaste laste puhul konsulteerige lastearstiga.

Loodud teie silmatera jaoks
Thule Test Centeris katsetame kõigi oma toodete ohutust. Eriti põhjalikult teeme seda laste jalgrattatoolide puhul, kuna soovime veenduda, et need vastavad kõige rangematele rahvusvahelistele ohutusstandarditele (nt TÜV kinnitus) ning isegi ületavad neid. Soovime, et saaksite koos lapsega tunda end mugavalt ning nautida ümbrust, teades, et jalgrattatooli arendamisel ja testimisel on kõige tähtsam olnud lapse ohutus.


Lapse transportimiseks mõeldud kandekotid

Thule kandekott on lapse transportimiseks ideaalne. See on nii teie kui ka teie lapse jaoks turvaline ja mugav ning võimaldab teil matka täielikult nautida.

Aktiivne elu koos lapsega
Pole midagi paremat kui minna koos lapsega värskesse õhku ning seigelda koos looduses, eriti pikkadel matkadel. Lapse transportimiseks sobiv Thule seljakott tagab lapsele suurepärase vaate ning mugava ja turvalise liikumise. Thule matkaseljakottide puhul tuntud nutikad funktsioonid ja vastupidavad materjalid teevad matkamise mugavaks ka lapsevanema jaoks. Tagapaneel ja puusavöö on kiiresti ja hõlpsalt reguleeritavad, nii et lapsevanemad võivad käia pikki vahemaid ja kanda koormat mugavalt vaheldumisi ilma suuremaid peatusi tegemata.

Lapse transportimiseks sobival Thule seljakotil on järgmised omadused:

 • vastupidav ja turvaline kaitse lapse jaoks
 • sõidumugavus lastele (sh päikesevari)
 • mugav kanda tänu nutikatele funktsioonidele
 • hõlpsalt reguleeritav mitme täiskasvanu jaoks

Teie lapse ohutus ennekõike
Thule peab kõige tähtsamaks ohutust – eriti siis, kui tegu on laste jaoks valmistatud toodetega. Selleks et veenduda täielikult lapse sõiduohutuses ja -turvalisuses, testime lapse transportimiseks sobivaid seljakotte äärmuslikes tingimustes, et tagada nende vastupidavus pikkade aastate jooksul. Konstruktsioon ja materjalid läbivad karmid testid ning peavad taluma erakordset kuumust, külma, vett ja päikest. Seda kõike selleks, et teie laps võiks muretult sõitu nautida.


Registreeru püsikliendiks!

VAID püsikliendid saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.