Autocom tootevalikust leiate:

  • Sõiduautode juhtsüsteemide diagnostikaseadmed
  • Veoautode ja Busside süsteemide diagnostikaseadmed
  • Diagnostikaseadmete andmebaasid
  • Diagnostikaseadmete litsensid
  • Diagnostikaseadmete tarvikud
  • Autoremonditöökodadele tehnilised andmebaasid
Küsi pakkumist Autocom töökoja varustusele Autoeksperdist!


AUTOCOM Diagnostic Partner on ettevõtte mille eesmärgiks on pakkuda seadmeid, mis on vajalikud sõiduki probleemide mõistmiseks ning nende lahendamiseks. AUTOCOM abiga saate olla kindel, et teil on vahendid, millega teha suurepäraselt tööd.

Ettevõtte on tegutsenud juba üle 20 aasta ja nüüd on enam kui kunagi varem selgelt näha, et meie klientidel on vaja õiget ligipääsu sõiduki infosüsteemidele, et tagada operatiivseim ning täpseim probleemide diagnoosimine ning lahendamine. Me aitame teid sõidukiteabe kogumisel, struktureerimisel ja levitamisel, nii et teie töö oleks võimalikult tõhus ja kasumlik.

Autocom põhineb kolmel arendaval osakonnal: Riistavara, Tarkvara ja Sõidukide diagnostika. Need osakonnad on koostöös väga tihedalt omavahel ning ka turundusosakonnaga, mis omakorda on tihedas koostöös klientidega. Seejuures lisage sinna juurde laialdased ja pikaajalised teadmised sõiduki diagnostika kohta,  ning saate suurepärase lahenduse sõidukite diagnostika alal.

Igapäevaseks eesmärgiks on ettevõttel toodete arendamine koostöös klientidega, et saaks rahuldatud kõikide klientide kõik vajadused, oluline omadus Autocom diagnostika seadmetel on, et see oleks klientidele lihtsaimaks, efektiivseimaks ning parimaks lahenduseks autode probleemide diagnoosimisel ning nende lahendamisel. 

Registreeru püsikliendiks!

VAID püsikliendid saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.