Beissbarth tootevalikust leiate:

  • Sillastendid
  • Autotõstukid
  • Pidurite teststendid
  • Amorditest stend
  • Rehvivahetus seadmed
  • Esitulede reguleerimise seadmed
  • Konditsioneeri hooldusseadmed
  • Väljaheitegaaside testseadmed
Küsi pakkumist Beissbarth töökoja varustusele Autoeksperdist!

Beissbarth on traditsiooniline ettevõte, mis on asunud Münchenis rohkem kui 111 aastat. Ärimehed Daniel ja Hermann Beissbarth, Daimleri lähedased sõbrad, olid 19. sajandi lõpul Baieri autotööstuse teerajajad. 1951 aasta alguses töötasid ettevõtte loojate pojad välja esimesed autoteeninduse seadmed.

Täna töötab Beissbarthis üle 200 inimese, kes valmistavad kaasaegseid autoteeninduse ja remonditöökodade testimis- ja teenindusseadmeid, mis vastavad autotööstuse pidevalt kasvavatele standarditele. Viimase kümnendi jooksul on selle esmane tähelepanu pööratud veerenurkade reguleerimise tehnikale, sõidukite katsetamisele ja rehvitöödele mõeldud toodetele.

Beissbarthi teenindusvahendeid kiidab heaks ja soovitab rahvusvaheline autotootjate organisatsioon (OE) ja seda kasutatakse OE teenindusvõrkudes kogu maailmas. Laiahaardeline uurimis- ja arendusmeeskond loob pideval turule uuenduslikke tooteid. Lisaks OE teenindustele on klientideks ka Järelturu teenindusjaamad, Autoremonditöökojad, Rehvide jaemüügi ettevõtted ning Kiirteenindusjaamad. Eeltoodud kliendid eranditult hindavad Beissbarthi toodete kvaliteeti ning mõõtetäpsust.

Ülemaailmselt volitatud 250 hulgimüüjal ja teenusepakkujal on aktiivne suhtlus Beissbarthi tehase ning arendusmeeskonnaga. Neil on Münchenis asuva teenindus- ja müügimeeskonna tugi ühtse ja interaktiivse programmi kaudu. Beissbarthi klienditeeninduse meeskond ja otseühendus tagavad klientide tõhusa teenindamise.

Seadmete väljatöötamine, heakskiitmine, turustamine ja hooldus on kliendile orienteeritud ja toimub tihedas koostöös suurte sõidukitootjatega.

Registreeru püsikliendiks!

VAID püsikliendid saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.