Lai valik jahutuskaste ja autokülmikuid ootab Sind Autoeksperdi kauplustes. Küsi pakkumist kohe ja naudi juba peagi külmi jooke palaval suvepäeval!

 


Miljonid inimesed üle maailma ostavad ja kasutavad Dometicu tooteid. Nende seas on haagissuvilate kasutajaid, paadiomanikke, veokijuhte, matkajaid. Kõik nad on osa kasvavast liikumisest – soov olla vaba ja seigelda, soov avastada maailma ja olla eemal argielust pikemaid perioode. Dometic nimetab seda liikuvaks elamiseks, nende missioon on muuta see võimalikult lihtsaks.

Dometic arvab, et elamisvõimalused peaksid olema lihtsad, isegi kui oled kodust kaugel, võib olla kaugemalgi tsivilisatsioonist. Peaks olema kerge nimetada tervet maailma oma koduks. Dometicu eesmärk on rahuldada oma kliendi esmased vajadused reisil. Nagu söögi tegemine, toidu säilitamine, hügieeni eest hoolitsemine ja meeldiva temperatuuri hoidmine.  Et sellist eluviisi toetada pakub Dometic nutikaid ja usaldusväärseid tooteid, mis on suurepärase disainiga.

 

1991. aastal asutatud  Mobicool International Ltd. On üks juhtivamaid mobiilsete külmutusseadmete tootja Kaug-Idas/Aasias. Firma põhitegevuseks on termoelektriliste kaasaskantavate jahutite ja kompressor jahutite/sügavkülmikute konstrueerimine, tootmine ja eksportimine klientidele igal kontinendil.  Teeme koostööd erinevate autode ja veoautode tootjatega, autotööstuse lisavarustuse edasimüüjatega, jaemüügi kettidega ja äri edendamise ettevõtetega.

Registreeru püsikliendiks!

VAID püsikliendid saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.