Recaro on bränd, mida vaadata, kui otsid kvaliteeti, mugavust, disaini ja turvalisust. Recaro kärud on toodetud Saksamaal. Kerge ja kompaktsed Recaro kärud on täiuslikud aktiivsele perekonnale. Kombineeritult Recaro vankrikorviga või kasutades adapterite abil paigaldatavat turvahälli, on mugav ja turvaline lahendus imikust väikelapseni. Recaro pakub kõrgeimal tasemel mugavust, kvaliteeti ja liikuvust tänu ühe käega kokkupandavale mehhanismile, kompaktsusele, pöörlevatele esiratastele ja „push-push“ pidurdussüsteemile. Kärudel on suur ja kergesti ligipääsetav ostukorv. Recaro kärud on auhindu võitnud nii UK’s kui Saksamaal.

 

 

Thule pakub oma klientidele kvaliteetseid ja mugavaid lastekärusid ja jalgrattakärusid.

Thule elegantsed ning kerged jooksu- ja spordikärud sobivad suurepäraselt nii lühikesteks kui ka pikkadeks jalutuskäikudeks või jooksutrennideks. Thule valikus on ühele lapsele ja kahele lapsele mõeldud jooksukärud.

Thule universaalded spordikärud ja jalgrattakärud pole lihtsalt 1 või 2 lapse jaoks mõeldud kärud. Need on stiilsed, turvalised ja väga mitmekülgsed, võimaldades teil rattaga sõita, joosta, matkata või suusatada.

 

 

Oled leidnud sobiva käru? Võta ühendust Autoeksperdiga ja küsi pakkumist!

Liitu uudiskirjaga!

VAID uudiskirjaga liitunud saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.

Olete edukalt uudiskirjaga liitunud!

Parimad pakkumised jõuavad nüüd teieni õigepea!