Kuigi tõsist talve me see aasta näha ei pruugi, tasub jäistesse ja külmadesse oludesse sõites endaga kaasas kanda mõningaid abivahendeid. Kaabitsad ja harjad on sealjuures standardiks, ent vahel võib vaja minna pisut enamat.

Hommikul lumise ja jäätunud esiklaasi puhtaks tegemine võib olla paras nuhtlus, eriti kui tegu on suurema autoga. Et nühkimistöö vaeva leevendada, on Autoeksperti tootevalikus müügil jääsulatajad, mis nagu nimigi ütleb, sulatavad kiirelt klaasidelt jää ära.

See erinevaid pressikatsetusi võitnud Sonaxi jääsulatusvahend ei too esile kriimustusi ega kahjusta auto klaasipuhastusvahendeid ning on saadaval mugavalt pihustatavas pudelis.

Kui klaasid saavad puhtaks, võib autoomanik silmitsi seista teistsuguse probleemiga – jäätunud lukud. Pole midagi hullemat, kui hakata tõelise pakasega oma neljarattalise sõbra ust jääst “lahti muukima”, mistõttu on Autoeksperti poes samalt tootjalt saadaval hea lahendus – lukkude jääsulataja. Kinnikülmanud lukud tehakse lahti vaid mõne hetkega ning tagatipuks kaitseb aine veel ka korrosiooni eest.

 Märksõnad: 

 

Registreeru püsikliendiks!

VAID püsikliendid saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.