Foto:Pixabay.

Kuigi tänapäeva linnamaasturid metsaseiklusteks otseselt mõeldud pole, leiab järelturult hulgaliselt vanu mehhaanilisi ning võimsaid maastikautosid, millega loodust avastama minna.

Paraku käib off-road teguviisiga kaasas risk kusagile kinni jääda, mistõttu tasub retkele minnes alati kasutusele võtta mõned abinõud, juhuks kui ainult nelikveost enam ei piisa.

Üheks levinumaks abimeheks on sealjuures elektriline vints, mis kuulub tavaliselt iga võimeka maastikuauto baasvarustusse.

Vintsi abiga on võimalik ennast ise või hätta jäänud autot mudasest mülkast välja tõmmata, sealjuures väga nutikalt ning ümbruskonda ära kasutades. Autoekspert pakub oma tootevalikus ülemaailmselt tunnustatud ning Euroopa suurima vintsitootja DRAGON WINCH tooteid.

Enim populaarsed on Maverick DWM 12000 vintsid, mida saab tellida nii nööriga kui ka trossiga. Lisaks vintsidele aitavad väljasikutamisel tugevad ja hästivalmistatud köied, mida saab rakendada mujalgi kui teevälistes oludes.

Autoeksperti ladudes leidub köisi erinevates suurustes ning nii tavaliste kui ka venivatena. Köied on vastupidavad nii bensiinile, happele, õlile ja pakasele, mis teevad neist asendamatu osa auto varustusest näiteks karmides keskkondades tööd tehes.

Registreeru püsikliendiks!

VAID püsikliendid saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.