Foto: Shutterstock.

Peaaegu kõikide uute autode baasvarustuses on tänaseks tagurdus- või isegi 360-kraadise vaateväljaga kaamerad. Mõnes riigis, näiteks Ameerika Ühendriigis, on need uutele sõidukitele suisa kohustuslikud.

Nagu nimigi ütleb, kuvab tagurduskaamera auto salongis asuvale ekraanile pildi sõiduki selja taga toimuvast, näidates seal veel parkimisjooni ning muusugust kasulikku informatsiooni. Kallimad sõidukid saavad tavaliselt veel täisring-kaamerad, mis on paigutatud auto tiibade ning nurkade juurde, lubamaks hõlpsamat manööverdamist.

Vanematel autodel tihtilugu parkimiskaameraid aga ei ole. Pidevalt peeglitesse kiikamine ning paksudest tagapiilaritest välja piilumine võib omajagu hoopis frustratsiooni tekitada, mistõttu tasub oma vanemale sõidukile kaamera soetada hoopis järelturult.

Autoekspert pakub kõige parema tootena ASL360 kaameraid, mille abil saab kõik auto pimedad nurgad kaetud. Lisaks saab kaamerale vajadusel juurde osta erinevates pikkustes kaableid, sõltuvalt sõiduki suurusest ja iseärasustest. Ilmastikuolude ja võimalike avariide tarbeks saab sinna osta juurde ka eraldi kaitse.

Lisaks on tootevalikus ka täiesti eraldiseisvad tagurduskaamerad, millest mõnesid saab osta ka ekraaniga koos komplektidena. Kuna kaameravalik on mitmekesine, leidub kõikidele mudelitele ka mitmeid lisajuppe ning varuosi.

Registreeru püsikliendiks!

VAID püsikliendid saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.