Iga autoomaniku hooldusrutiini kuulub klaasipesuvedeliku vahetus, mida tuleks teha kaks korda aastas. Vastu talve tulekut tuleks suvine klaasipesuvedelik vahetada välja talvise vastu ning kevade hakul vastupidi.

Talvise juures tasub sealjuures meeles pidada, et selle vedeliku külmumistemperatuur peaks olema vähemalt kaks korda suurema miinuskraadiga kui prognoositavad välistemperatuurid.

Talvist klaasipesuvedelikku müüakse nii metanooli-kui ka etanooli baasil ning tervisesõbralikum on neist viimane. Suviste vedelike puhul kasutatakse vähem keemiat, sest pole vajadust tekitada külmumisvastasust.

Kui välitemperatuurid tõusma hakkavad ning miinuskraade enam ilmateate põhjal oodata ei ole, võib talvise vedeliku vahetada suvise vastu.

Vedelikke leidub vastavalt eri vajadustele, sest kui tavalisest puhastusvedelikust jääb lahjaks, pakutakse tavaliselt kangemaid ühendeid putukate ning muude plekkide eemaldamiseks.

Autoeksperti tootevalikus on pakkumisel just sellist suvist klaasivedelikku, mis puhastab klaasi mustusest, putukatest ja kahjulikest ainetest ning hoiab sealjuures kõik kummid ja plastikud tervena.

Puhastamiseks kasutatakse nanoosakestega ühendeid ning glütseriini, mis pikendab kojameeste eluiga ega kahjusta autolaternaid.

Registreeru püsikliendiks!

VAID püsikliendid saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.