Hea klient!

Ootame Teid alates 01. aprillist 2020 meie uude Autoekspert teenindusse, aadressil Tammsaare tee 53 Tallinn, kuhu kolib ka Autoekspert rasketehnika töökoda (Tuuliku tee 2 Tallinn).

Teenindus on avatud E-R kell 8.30-18.00. 

Autoekspert teenindus
Tel: +372 654 0308
E-post: tammsaare@autoekspert.ee 

Autoekspert rasketehnika teenindus
Tel: +372 5343 0906
E-post: tookoda@kgk.ee 

Autoekspert on Sinu mugav ja turvaline autopartner. Kogenud meistrite ja professionaalsete töövahenditega autoteeninduses pakume hooldust, diagnostikat, remonti ning lisavarustuse paigaldust. Kõik vajalik ühest kohast!

Uute kohtumisteni meie uues teeninduses!

Lugupidamisega
Autoekspert

Kampaania tingimused 

 1. Kampaania: Kõik teenused -10% ja varuosad -15% (edaspidi kampaania).
 2. Kampaania korraldab: K.G. Knutsson AS, Saeveski 12, 11214 Tallinn (edaspidi korraldaja).
 3. Autoekspert on K. G. Knutsson AS ketti kuuluv teenindus.
 4. Kampaania ala: Eesti vabariik.
 5. Kampaanias osaleja: on tarbijakaitseseaduse tähenduses tarbija, kes on füüsiline isik ning kes on kampaania raames ostnud toote (sh kauba või teenuse), mida kasutab ainult isiklikel eesmärkidel ja mitte kutsealaselt.
 6. Kampaania periood: 01.04.-30.04.2020
 7. Kampaanias osalevad järgmised Autoeksperdi teenindused:
  • Autoekspert Tammsaare – Tammsaare tee 53, 11316 Tallinn.
 8. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 9. Kampaanias osaleja nõustub kampaanias osalemisega enda isikuandmete töötlemisega kampaania läbiviimiseks ja selle eesmärkide saavutamiseks vajalikus mahus. Korraldaja ei kasuta isikuandmeid ühelgi muul eesmärgil.
 10. Kampaania kehtib kõikidele varuosadele ja teenustele, mis on korraldaja teenuse- ja/või varuosa valikus ja mida ei ole välistatud korraldaja poolt.
 11. Kampaaniast on välistatud järgmised tooted/tooterühmad:
  • varuosad, mis ei ole korraldaja laos, kuid on klienditellimuse täitmiseks olulise tähtsusega ja soetatakse partneritelt Eestist;
  • kinkekaardid;
  • deposiit tooted.
 12. Kampaanias osalemiseks, tuleb ost sooritada Autoekspert Tammsaare teenindusest. Teenusele kehtib soodustus vaid Tammsaare Autoeksperdist ostetud ning seal paigaldatud varuosale.
 13. Allahindlused ei kehti juba allahindluses olevatele varuosadele ja teenustele.
 14. Kampaanias ei või osaleda K.G. Knutsson AS töötajad.
 15. Korraldaja ei võta vastutust kampaanias osaleda soovijate kõrvalejätmise eest, kui need on eiranud kampaania korraldamise tingimusi või esitanud kampaania korraldajale ebaõigeid või ebatäpseid andmeid, samuti muude korraldajast sõltumatute ebaõnnestumiste korral.
 16. Korraldajal on ühepoolne õigus katkestada kampaania ja lõpetada pakkumise väljaandmine vääramatu jõu (force majeure) ilmnemisel.
 17. Korraldaja ei vastuta kampaanias osalejatele ja/või pakkumise kasutajatele ja/või kolmandatele isikutele pakkumise kasutamisel tekkida võivate võimalike kahjude eest.
 18. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kuni 30.05.2020 kirjalikult korraldaja aadressile K.G. Knutsson AS, Saeveski 12, 11214 Tallinn märgusõnaga „Kõik teenused ja varuosad“ või meiliaadressil turundus@kgk.ee
 19. Kampaania reeglitega reguleerimata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigi seadustest. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.

Registreeru püsikliendiks!

VAID püsikliendid saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.