Jalgrattasõit on üks kõige levinumaid vabaõhutegevusi, mis lubab samaaegselt nii mugavalt maailma avastada kui ka ka trenni teha.

Vahel tekib aga soov vändata Eestimaa kaugemates nurkades ning kui sinna just soovi ise rattaga minna pole, tulevad abiks erinevad rattahoidjad.

Autoekspert pakub kõikidele rattasõpradele erinevaid Thule hoidjaid, mis sobivad nii veokonksule kui ka katusele.

Katuseraamidele on võimalik osta näiteks Thule OutRide ning ProRide hoidikuid, kuhu on rataste paigaldamine kiire, kerge ning ohutu. Lisaks saab neid teisaldada hõlpsalt ühelt autolt teisele ning on tänu lukkudele ka vargusekindlad.

Katusehoidikud sobivad eelkõige inimestele, kes ei soovi tagaaknast nähtavuse vähenemist, vajavad ka pagasiruumi ning kes peavad aeg-ajalt transportima suuremaid, näiteks tandemjalgrattaid.

Veokonksule on samuti suur valik rattahoidjaid ning need on ideaalsed just lühemateks reisideks ning suurema hulga rataste transportimiseks. Ka siin pakub tunnustatud tootja Thule erinevaid rattahoidjaid, näiteks VeloCompact 3 ning EasyFold XT3, kuhu mahub eri hulk rattaid.

Lisaks on veokonksule kinnitatavad hoidikud suurema kandevõimega ning lubavad kaasas kanda ka elektrijalgrattaid. Kõik rattatarvikud on kompaktsed, mugavalt kasutatavad ning kohandatavad eri jalgrataste jaoks.

Tutvu kõigi Autoeksperdis pakutavate jalgrattahoidjate ja nende tarvikutega SIIN!

Autoekspert – kõik autod, üks ekspert!

Registreeru püsikliendiks!

VAID püsikliendid saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.