Kindlasti nõustuvad paljud lapsevanemad, et oma lastega kvaliteetaja veetmine on üks parimaid tegevusi maailmas.

Üheks selliseks tegevuseks on näiteks mööda maailma ringi sõitmine, mida saab mugavalt lisaks autole teha ka jalgrattaga.

Et lapsed turvaliselt ratta peale võtta, läheb esmalt vaja jalgrattatooli. Autoekspert pakub rattatoole nii ettepoole kui ka ratturi taha. Kõik toolid on läbinud ranged ohutuskatsetused ning omavad vastavaid sertifikaate.

Näiteks ette paigaldatav lastetool tuleb koos polsterdatud viiepunkti turvavööga ning on vastavalt lapse kasvule kasvule laialdaselt reguleeritav.

Tooli paigaldamine ja eemaldamine käivad vaid loetud sekundite jooksul ning tänu sellele saab laps rattaga “sõites” avastada maailma hoopis uuest ja vahvast vaatepunktist.

Taha paigaldatavale toolile kehtivad samad omadused, ent sellele lisandub veel DualBeam vedrustussüsteem, mis vähendab konarlikust teekattest põhjustatud põrutusi ning pehmendab sõitu.

Vahva lisa on ka ühe käega juhitavus kallutusfunktsioon, mis lubab 20 kraadi ulatuses tooli reguleerida viies erinevas kaldeasendis. Toolile on võimalik osta ka lisavarustust, näiteks ohutust suurendava lisatule näol.

Registreeru püsikliendiks!

VAID püsikliendid saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.