Haagiste vedamiseks vajalikud veokonksud on uutel autodel tänaseks üsna haruldaseks muutunud nähtus, sest tehase poolt paigaldatavad konksud võivad lisavarustuse nimekirjas üsna kallid olla.

Järelturult konksu soetamine on seevastu tänapäeval vägagi lihtsaks tehtud ning kõigele lisaks ei tee rahakotile väga liiga.

Autoeksperdi tootevalikus olevad konksud on ka teisaldatavad, sest paljud riigid nõuavad ohutuse eesmärkidel haagise mittevedamisel konksu eemaldamist. Nii mõnedki karmimad õnnetused on põhjustatud väljaulatuvast konksust.

Koostöös autotootjatega

Saadaval on peamiselt Brinki veokonksud, mida võib leida kõiksugustele mudelitele, olgu selleks siis BMW 5. seeria või hoopis Ford Mondeo. Brink teeb tihedat koostööd enamike autotootjatega ning seega leiab valikust konksu peaaegu kõikidele automudelitele. Kui müüki tuleb täiesti uus automudel, siis kulub tavaliselt vaid mõni nädal kuni paar kuud, kuni Brink on sellele väljatöötanud veokonksu lahendused.

Konksud on kiirelt paigaldatavad ning ergonoomilised, sest nendega toimetamiseks ei pea auto alla roomama ega käsi ebainimlikult väänama. Kui konksu pole vaja, saab selle pistikuosa auto alla varju keerata ning konksu kaasatulevasse kotti panna.

Teisaldatavad konksud ei jää muuhulgas üheski aspektis alla statsionaarsetele konksudele, olgu selleks siis kandevõime või turvalisus.

Registreeru püsikliendiks!

VAID püsikliendid saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.