Kevade madalalt paistvad päikesekiired pimestavad juhi silmi, muutes tee jälgimise keeruliseks. Pimestusefekt on eriti tugev, kui esiklaas on määrdunud. Seetõttu on liiklusohutuse seisukohalt eriti oluline, et klaasid oleksid puhtad nii seest kui väljast. Ületamatu kombo klaaside seestpoolt pesemiseks on SONAX XTREME klaasipuhastusvahend ja klaaspindadele sobiv mikrokiudlapp.

SONAX XTREME klaasipuhastusvahend tagab triipudeta lõpptulemuse

Klaasipesuvedelik peseb tuuleklaasi väljastpoolt regulaarselt, lisaks puhastatakse klaase väljast alati, kui autot pestakse. Klaase tuleks aga puhastada ka seestpoolt, kuna tolm ja muu mustus koguneb pindadele üllatavalt kiiresti, moodustades kile, mis varjab juhi vaatevälja. Kogunenud tolm suurendab ka akende seestpoolt uduseks minemist.

Suurepärane kombo klaaside seestpoolt puhastamiseks on SONAX XTREME klaasipuhastusvahend ja kvaliteetne SONAX mikrokiudlapp klaas- ja sisepindadele. Efektiivse klaasipuhastusvahendi koostis põhineb nn “Pure water” tehnoloogial, kus demineraliseeritud vesi puhastab klaase jätmata tüütuid triipe. Kasutades klaas- ja sisepindadele sobivat mikrokiudlappi, saate kiiresti suurepärase tulemuse. 

Pakendis on kaks mikrokiudlappi suurusega 40 x 40 cm.

 

SONAX XTREME klaasipuhastusvahend, 500 ml >>

SONAX mikrokiudlapp klaas- ja sisepindadele, 2 tk >>
Registreeru püsikliendiks!

VAID püsikliendid saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.