Sonax putukaeemaldusvahend puhastab värvipinnad putukajäänustest

Suvel tehtud reiside järel on sageli kogu auto nina kaetud putukalaipadega. Ainuüksi mõte selle puhtaks saamisest toob otsaesisele higi ja paneb ärrituskõvera tõusma. Õnneks on putukajäänuste eemaldamine lihtne õige aine kasutamisel.

Putukad tuleks värvipinnalt võimalikult kiiresti eemaldada

Putukajäänuste puhul on oht, et plekid söövitavad värvipinda püsiva jälje. Kui see on juba juhtunud, on ainus abi auto värvipinna poleerimine. Seetõttu on väga oluline hoolitseda auto eest regulaarselt ja eemaldada värvipinnalt kõik plekid võimalikult kiiresti peale nende ilmumist. Vahad ja värvipinna kaitseained muudavad mustuse eemaldamise värvipindadelt palju kiiremaks ja lihtsamaks.

Milliseid tooteid peaksite siis putukajäänuste vastu kasutama? Erinevatel plekkidel on erinev keemiline koostis, mistõttu muidu end hästi tõestanud pesuaine ei pruugi putukaplekkidel üldse tõhus olla. Seetõttu on soovitatav kasutada spetsiaalselt selleks loodud puhastusvahendit.

SONAX XTREME putukaeemaldusvahend
eemaldab plekid tõhusalt

Efektiivne SONAX XTREME putukaeemaldusvahend on suvel must have -toode

Putukad tulevad värvipinnalt, esiklaasilt ja peeglite pealt maha eriti tõhusa SONAX XTREME putukaeemaldusvahendiga. Tänu putukaeemaldusvahendi ainulaadsetele mustust eemaldavatele omadustele tulevad putukad pindadelt kergesti lahti, ilma hõõrumata.

1.Pihustage putukaeemaldusvahendit töödeldavatele pindadele.

2.Jätke aine mõneks minutiks toimima.

3.Peske auto tavapäraselt.

Soovitame kasutada regulaarselt, et putukajäänustel poleks aega kahjustada värvipindu.

Tähelepanu! Ärge kasutage ainet otsese päikese käes ega kuumadel pindadel. Ärge laske ainel värvipinnale kuivada.

>>Vaata toodet e-poes

Registreeru püsikliendiks!

VAID püsikliendid saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.