Juuni algus on kaasa toonud kenad ja mõnusad ilmad. Nende nautimiseks on loomulikult mustmiljoni viisi, sealhulgas ka näiteks kanuu- või süstasõit. Vahel võib aga neist suvistest tegevustest rõõmu tundmine olla varustuse transportimise tõttu mõnevõrra raskendatud. 

Õnneks on olemas lihtne ja mugav lahendus: auto katusele saab paigaldada nii kanuu- ja süstahoidjaid kui ka aerulauahoidjaid. 

Unusta haagis!

Kui sinu lemmiktegevuseks suvel on seigelda mööda kärestikke ja jõgesid kanuu või süstaga, siis varustuse transportimiseks ei pea kasutama ilmtingimata haagist. Oluliselt mugavam ja lihtsam võimalus on soetada autole spetsiaalne kanuu- või süstahoidja

Thule pakutavad kanuu- või süstahoidjad aitavad veesõiduki mugavalt peale laadida, selle lukustada ja hoiavad seda sõidu ajal ka kindlalt paigal. Süstahoidjate valikus on nii eri hinna kui ka funktsionaalsusega tooteid, mille seast leiab igaüks endale sobiva. 

Kes aga tahab tihemini võtta veematka ette hoopis aerulauaga, siis ka selle kinnitamiseks on Thule’l lahendus. Näiteks Thule SUP Taxi XT aerulauahoidja, mis tänu oma vastupidavale terastugevdusega rihmale ja hõlpsalt kasutatavale lukustusele teeb laudade transportimise eriti lihtsaks ja turvaliseks.

Oluline on veel märkida, et nii kanuu-, süsta- kui ka aerulauahoidjate paigaldamiseks peavad sõiduki katusel olema katuseraamid. Kuigi reeglina kasutavad autotootjad erinevaid katuselahendusi, on peaaegu alati võimalik neile ka katuseraamid paigaldada.

Täpsema info hoidjate sobivuse ja kättesaadavuse kohta saad Autoeksperdi esindustest üle Eesti. Leia endale lähim kauplus SIIN!

Registreeru püsikliendiks!

VAID püsikliendid saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.