Saksa autoajakirjade hiiglane Auto Bild pani juuni lõpus ilmunud numbris proovile üheksa erinevat autošampooni. Testi võitjaks osutus SONAX läikešampoon, mis saavutas kõigis arvustuste kategooriates tipphinded!

SONAX XTREME keraamiline kaitsesprei ja läikešampoon said mõlemad kiita Saksa autoajakirjade testides

SONAX läikešampoon on suurepärane toode käsipesuks

Auto Bildi testis osalenud tooteid testiti põhjalikult ja hinnati mitme erineva kriteeriumi alusel. Kokkuvõttes kogus SONAX läikešampoon tippskoori 98/100 punktist ja oli kõigis arvustuste kategooriates esikohal. Suurimad erinevused leidsid testijad toodete kasutusviisis ja materjalide ühilduvuses.

Läikešampoon sai eriti kiita selle puhastusvõime, erinevate materjalidega sobivuse ja piisava kontsentraadi koguse eest. Toote õrn koostis eemaldab mustuse tõhusalt – kahjustamata värvipinda kaitsvat vahakihti. SONAX soovitab šampooni värvi-, kummi-, plastik-, vinüül- ja klaaspindade puhastamiseks. Toode ei sisalda fosfaate. Läikešampooni müüakse kontsentraadina suures liitrises pudelis. Kaks korgitäit šampoonikontsentraati doseeritakse 10 liitris vees.

Auto Bildi testijad hindasid SONAX läikešampooni väga heaks ja funktsionaalseks tooteks neile, kes soovivad oma autot käsitsi pesta. Šampoon sobib ka vahustiga kasutamiseks.

SONAX XTREME keraamiline kattesprei oli testis samuti võidukas

Teine Saksa autoajakiri Auto motor und sport võrdles samuti autohooldustooted. Selles testis veenis SONAX XTREME keraamiline kaitsesprei žüriid ja sai hõbeda. Ainult võidutoode ja SONAX kaitsesprei said üldhinnangu "väga hea".

SONAX XTREME keraamiline kaitsesprei on lihtsalt kasutatav pihustatav kaitse, mis annab kiiresti puhta tulemuse. Tootes on kasutatud Si-Carbon tehnoloogiat, mille abil saab peegelläike ning tõeliselt sileda, vett ja mustust hülgava pinna.

Lugege lisateavet SONAX XTREME Ceramic Series toodete kohta siit.

Registreeru püsikliendiks!

VAID püsikliendid saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.