Rohkem ruumi, rohkem mugavust, rohkem seiklusi! Populaarsete Thule katusetelkide valik on laienenud. Uued Thule Approach telgid on avarad, hõlpsasti kasutatavad ja kiiresti püstitatavad!

Thule Approachi katusetelgid on avarad ja kiiresti püstitatavad

Approach kollektsiooni katusetelgid on varustatud suurte panoraamakendega

Auto katusetelk on suurepärane võimalus telkimiseks, kuna see võimaldab mugavat ööbimist igal pool ja igal ajal. Kvaliteetsed Thule katusetelgid sobivad kasutamiseks kõikides ilmastikutingimustes, nii et magajad jäävad kuivaks ka siis, kui väljas on tormine ilm.

Thule lähenemine – rohkem ruumi, rohkem maastikku

Thule Approach kollektsiooni uued telgid on disainitud spetsiaalselt praktilisust silmas pidades. Telgi uus kuplikujuline telgi kuju toob interjööri rohkem avarust ning suured panoraam- ja katuseaknad muudavad telgi tuulutamise lihtsamaks ning toovad looduse ja maastikud veelgi lähemale. Kõik aknad on loomulikult varustatud putukavõrkudega.

Approach kollektsiooni katusetelgid on varustatud täiesti uut tüüpi vihmakattega, mida saab vastavalt olukorrale reguleerida. Tormise ilmaga saab vihmakatte tihedamal tormirežiimil sulgeda, päikesepaistelise ilmaga saab katte täielikult eemaldada.

Ka telgi kasutamine on veelgi lihtsamaks tehtud. Lihtsalt avage reisikatte lukk ja keerake telgi põhi lahti ning olete juba vähem kui kolme minuti pärast telkimas. Approach telgid paigaldatakse katuseraamidele uute lukustatavate kinnitustega, mis on kiiresti paigaldatavad ja suurendavad turvalisust. Kõik Thule katusetelgid on Thule katuseraamidega põhjalikult testitud.

Thule Approach kollektsioon lühidalt

+ Uus, kuplikujuline telgi kuju
+ Avaramad interjöörid
+ Suured panoraam- ja katuseaknad
+ Lihtne ventileerida
+ Turvalisust parandavad lukustatavad kinnitused
+ Mitmeotstarbeline eemaldatav vihmakate
+ Telgi püstitamine lihtsam ja kiirem
+ Telgi püstitamine võtab vähem kui 3 minutit
+ Saadaval kolmes erinevas suuruses: S, M ja L
   (S ja L tulevad valikusse suvel)
+ Kolm värvivalikut
+ Saab täiendada lisatarvikutega, näiteks varikatusega

Küsi hinnapakkumist juba täna!


Registreeru püsikliendiks!

VAID püsikliendid saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.