Puhkuste aeg on enamusel eestlastest selja taga ja on saabunud aeg naasta igapäevaellu. Pärast puhkusereise ei pruugi auto kaugeltki puhas ja värske olla, seega on aeg asja kallale asuda! Nende SONAX toodetega saate oma auto kiiresti puhtaks.

Autot pestes keskenduvad paljud vaid välisele, kuigi ka salong vajab regulaarset puhastamist. Pärast puhkusteperioodi võib auto olla täis pori, liiva, toiduplekke ja karvu – ja ka lõhn pole just kõige parem. SONAX XTREME sisepuhastusvahend, SONAX XTREME klaasipuhastusvahend, SONAX lõhnahävitaja ja spetsiaalselt karvade eemaldamiseks loodud spetsiaalne hari muudavad interjöörid taas esinduslikuks.

SONAX XTREME sisepuhastusvahend sisaldab ka lõhnahävitajat, mis eemaldab tõhusalt ebameeldivad lõhnad

SONAX XTREME sisepuhastusvahend puhastab ja värskendab

SONAX XTREME sarja sisepuhastusvahend on mugav lahendus sisepindade ja istmete tõhusaks puhastamiseks. Pihustuspudelis müüdav pesuvahend eemaldab õrnalt tõrksa mustuse, eemaldab ebameeldivad lõhnad ja jätab endast maha värske lõhna. Tootes sisalduv lõhnahävitusvahend mitte ainult ei kata, vaid eemaldab ka näiteks lemmikloomadest või toidust põhjustatud ebameeldivad lõhnad.

Sisepuhastusvahendi kasutamine on lihtne: pihustage töödeldavale piirkonnale, hõõruge pinda puhastussvammi või mikrokiudlapiga ja lõpuks pühkige veega niisutatud mikrokiudlapiga. Värvierinevuste vältimiseks töödelge ühte piirkonda korraga. Ärge unustage pühkida ka armatuurlaua nuppe, rooli, käigukangi, käsipidurit, turvavööde pandlaid ja ukselinke.

Kui auto tekstiilpindadele on jäänud väga tugev lõhn näiteks toidust, joogist või higist, tuleks pindade puhastamine lõpetada eraldi müüdava SONAX lõhnahävitajaga. Pihustage toodet ühtlaselt töödeldavale pinnale ja laske kuivada. Lõhnahävitajat saab kasutada ka õhuvärskendajana, sel juhul piisab paarist pihustamiskorrast, et auto interjöör värskendada.

Puhastage ka klaaside sisepinnad

Esiklaasi sisepinnale tekib tolmust, bakteritest ja muust mustusest koosnev udukiht, mis takistab nähtavust, eriti kui päike paistab madalalt. Seetõttu on oluline meeles pidada klaaside sisepindade regulaarset pesemist.

Suurepärased tooted klaaside pesemiseks on SONAX XTREME klaasipuhastusvahend ja klaaspindadele mõeldud mikrokiudlapp. XTREME klaasipuhastusvahend puhastab klaasid tõhusalt ühe töötlusega ning ei jäta klaasile häirivaid triipe ega muid jälgi. Lõpetuseks pühkige aknad mikrokiudlapiga.

SONAX karvaeemaldusharja silikoonharjased koguvad tõhusalt lahtised karvad.

Karvaeemaldushari on lemmikloomaomaniku jaoks usaldusväärne toode

Kõik autoomanikud teavad, kui raske on juukseid ja muid karvu auto tekstiilpindadelt eemaldada. Kui oled suvistel väljasõitudel lemmikloomadega reisinud, võid kindel olla, et nende karvad on auto polstri, vaipade ja istmete küljes tugevalt kinni ning pelgalt tolmuimejaga maha ei tule.

Siiski ei ole vaja karvu üksikult kitkuda, kui tekstiilpindu töödeldakse SONAX karvaeemaldusharjaga. Karvad kleepuvad kergesti harja pehmete silikoonkummist harjaste külge ja harjamine jätab tekstiilile nägusa koheva pinna. Töötab nii lemmikloomade karvadega kui ka inimeste juustega. Harja on ka lihtne puhastada voolava veega.

Aga mida teha putukaplekkidega?

Pärast suve võib auto värvkate olla kaetud erinevate putukalaipade kirju seguga. Rasvased putukaplekid on selles mõttes tüütud, et muidu hästi tõestatud autopesuvahend ei pruugi neile isegi mõjuda. Plekid on kõige paremini eemaldatavad, kui pihustad neid enne auto pesemist selleks otstarbeks mõeldud SONAX XTREME putukaeemaldusvahendit. Jätke aine mõjuma 3-5 minutiks ja seejärel peske auto tavapäraselt.

SONAX XTREME putukaeemaldusvahendit müüakse mugavas pooleliitrises pihustuspudelis. Toode sobib kasutamiseks auto värvi-, klaas-, kroom- ja plastpindadel.

Vihje! Vaha või kaitsekatte kasutamine värvipinnal muudab putukaplekkide puhastamise lihtsamaks.

Registreeru püsikliendiks!

VAID püsikliendid saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.