Karavanimess toob matkahuvilisi kokku nii Eestist kui lähiriikidest. Foto: Thule Brand Portal

3.–5. mail toimub juba teist aastat CaravanFest, mis toob Vanamõisa karavaniparki kõik “ratastel kodu” huvilised. Huvipakkuvat leiavad nii need, kel matkaauto või haagissuvila juba olemas, kui needki, kel alles see mõtteis mõlgub. 

Tegevust jagub seinast seina

Karavanimessile on tulemas kümneid eksponente, kes müüvad ja rendivad matkaautosid, ja neid, kes pakuvad erinevaid seadmeid ja matkavarustust. Kohal on ka turismivaldkonna esindajad. Olgu sinu ratastel kodust puudu kvaliteetne markiis või Webasto – messilt leiad kõike! 

4. mail saab muuhulgas osa võtta huvitavast seminariprogrammist, kus räägitakse näiteks sellest, kuidas vähendada varguse ohvriks langemise riski ja kuidas karavaniga võimalikult mugavalt ringi rännata. Ja muidugi ei puudu sellest päevast kaasahaaravad kogemuslood!

Oluline! 3. mail saavad messist osa võtta vaid need, kes on saanud kutse. 4.–5. mail on üritus avatud kõigile huvilistele. Külastajaid on oodata nii Eestist kui lähiriikidest. 

Kõik, mida vajad 

Üks karavanimessil osalejatest on K.G. Knutsson AS, kes on üle 25 aasta esindanud rahvusvahelisi kvaliteetseid kaubamärke nagu Thule, Webasto, Dometic/Mobicool, Indel-B, Victron Energy, Thetford ja Hella. Messilt leiad nende tootevalikust oma matkaautole kõik vajaliku alates kliimaseadmetest kuni päikesepaneelideni välja. 

Muuda oma auto ratastel hotelliks

Nagu eelnevalt mainitud sai, on CaravanFestil huvitav nii matkaautode omanikel kui neil, kel selle ostumõte. Kuid kas teadsid, et messil on midagi ka nende jaoks, kes soovivad matkata tavalise sõiduautoga? 

Katusetelgid teevad sinu autost loetud minutite jooksul ratastel hotelli. Näiteks Thule Basin 2-inimese katusetelgi saab üles seada kõigest minutiga! Lisaks on sel mugav hübriidsüsteem, mis ühendab endas katusetelgi ja pagasiveoruumi – näiteks matkahooaja välisel ajal on see kasutatav katuseboksina. 

Soovid matkata tavalise sõiduautoga? Katusetelk teeb selle võimalikuks! Foto: Thule Brand Portal

Kasuta õigeid tooteid 

Selleks, et sinu haagissuvila/matkaauto interjöör püsiks värske ja puhas ka aastate pärast, tuleb selle eest regulaarselt hoolt kanda, ja seda spetsiaalsete toodetega. KGK tootevalikust leiad näiteks WC- ja duširuumi kemikaalid, mis ennetavad ebameeldiva lõhna teket ja hoiavad pinnad ilusana. Lisaks on olemas spetsiaalselt matkaautodele mõeldud puhastusvahendid. 

Tule ja veeda üks mõnus nädalavahetus koos karavanihuvilistega ning tutvu lähemalt matkaautode ja nende tarvikutega!

Registreeru püsikliendiks!

VAID püsikliendid saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.