Kaasaegsetele seiklejatele mõeldud Thule Motion 3 on stiilne ja avar katuseboks, ühendades kaasaegse disaini tugeva funktsionaalsusega ja täiustatud aerodünaamikaga.

Stiilne ja funktsionaalne katuseboks, mis on optimeeritud kasutusmugavuse tagamiseks

Ükskõik, kas plaanite minna perepuhkusele, koeraga automatkale või suusaseiklusele, Thule Motion 3 pakub suurepärast kombinatsiooni ruumikusest, tõhususest ja stiilist.

Tänu täiustatud aerodünaamikale ja laiemale suuruste valikule (sh uued madala profiiliga variandid) tagab Thule Motion 3 kütusesäästlikumad reisid, ilma et peaksite vähendama hoiuruumi. Nautige muretuid seiklusi tänu kiirkinnitustele ja hõlpsasti kasutatavatele funktsioonidele, mida täiendab suur valik uuenduslikke tarvikuid.

Disain kohtub funktsionaalsusega

Uusima Thule Motion 3 katuseboksi kujundust on moderniseeritud, et muuta teie teekond paremaks ja boksi kasutamine hõlpsamaks. Puhaste joonte ja tänapäevase esteetikaga boks mitte ainult ei paku teie varustusele hoiuruumi, vaid kaunistab ka teie sõidukit. Täiustatud funktsionaalsus (sh intuitiivne lukustusmehhanism ja kahepoolne avamine, mida saab juhtida ka ühe käega) lihtsustab kasutamist, toomata seejuures ohvriks turvalisust või stiili.

Aerodünaamiline konstruktsioon tõhususe tagamiseks

Thule Motion 3 on aerodünaamilise tiivakujulise profiiliga, mis on konstrueeritud õhutakistuse vähendamiseks. See disain suurendab kütusesäästlikkust, muutes selle keskkonnasõbralikuks ja kulutõhusaks valikuks.

Intuitiivne ja turvaline kasutamine

Uus, vastupidav kaanekujundus tagab sujuva avamise ja sulgemise, samas kui uuenduslik SlideLock süsteem tagab, et kaas on kindlalt lukustatud automaatse klõpsuga ja indikaatoriga, mis kinnitab, kui katuseboks on korralikult suletud.

Tarvikud, mis võimendavad

Tarvikute valik on sama läbimõeldud kui katuseboks ise. Spetsiaalsed kotid ja põhjakatted korrastavad ja kaitsevad, samas kui praktilised valguslahendused ei tähenda enam pimedas kobamist. Iga lisatarvik täiendab Thule Motion 3 funktsioone, suurendades katuseboksi kasutamisvõimalusi.

Küsi pakkumist juba täna!

Registreeru püsikliendiks!

VAID püsikliendid saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.