Foto: Shutterstock

Viimase aja kurbade sündmuse võtmes tuleb iseenesestmõistetavalt meelde tuletada, et alkoholitarbimine ning autojuhtimine kokku ei käi. Mida aga teha olukorras, kui soovid võimalusel tõkestada mõnda autojuhti rooli istumast või soovid hoopis enda seisundit kontrollida?

Appi tulevad siinjuures alkolukud ning alkomeetrid. Alkolukud on manipuleerimiskindlad seadmed, mis takistavad sõiduki käivitamist kui juhi väljahingatavas õhus leidub alkoholi. Kui auto ei käivitu, pole ka parima tahtmise korral joobes juhil midagi sellega peale hakata.

Autoeksperdi alkolukkude tootevalik koosneb peamiselt Drägeri toodetest. Näiteks Dräger Interlock 7000 mudelile saab vastavalt kliendi soovidel paigaldada kaamera ning GPS mooduli. Tegu on ülemaailmselt tuntud firmaga, kes omab antud vallas üle 60 aastast kogemust ning kelle kvaliteet on tunnustatud nii ekspertide kui ka kasutajate poolt.

Alkomeeter räägib mõistagi enda eest. Väike kontroll peojärgsel hommikul võib aidata vältida väga suuri kahjusid nii endale kui ka teistele. Muuhulgas on võimalik Autoeksperdis ka lasta alkolukk enda sõidukile paigaldada.


Registreeru püsikliendiks!

VAID püsikliendid saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.