Veokonksu lahtrisse teevad linnukese lisavarustust valides vähesed. Kui vaja haagist vedada, küll siis mõni sõber ikka autot laenab ja ega see konks sõidukit ei kaunista ka. Hiljem, kui sõpru enam ei ole, tundub selle paigaldamine aga liialt kuluka ettevõtmisena.

Tegelikult on tänapäeval autole sobiva veokonksu paigaldamine taskukohane, ülilihtne ning ka disaini pärast ei pea muretsema, sest kõige mõistlikum on niikuinii valida teisaldatav konks.

See variant on ka oluline reisimisel, sest mitmetes riikides on nõue, et kui haagist ei veeta, siis tuleb konks eemaldada. Ka paljud kindlustusfirmad peavad seda oluliseks, sest sageli on just konks see, mis teeb suurimat kahju.

Firma Brink veokonksude väljatöötamisel on lähtutud lisaks kvaliteedile just nimelt paigaldamismugavusest. Konksu saab külge panna paari liigutusega ning kinnituste puhul on silmas peetud ergonoomiat:  ei pea auto alla roomama, käsi tagurpidi väänama ega ebainimliku nurga all raskeid jõunumbreid sooritama.

Konks on, aga nagu pole ka

Teisaldatavad konksud ei jää üheski parameetris alla statsionaarsetele: kandevõime, turvalisus ja vastupidavus on täpselt samad. Kui midagi vedada pole vaja, saab pistikuosa keerata auto alla varju ning konksu hoiustada kaasasolevas kotis autos, seega on vajalikul hetkel see kohe saadaval.

Brink teeb tihedat koostööd kõikide autotootjatega ning seega leiab valikust konksu sisuliselt kõigile tänapäevastele autodele, ka täiesti uutele. Enamjaolt hakatakse konksusüsteeme välja töötama juba paar aastat enne vastava auto müüki jõudmist.

Kui hobi, maakodu või ehitustööd nõuavad haagisevedamist rohkem kui paar korda aastas, on mõistlik oma autole konkuspaigaldamist uurida: see mõnisada eurot muudab elu palju lihtsamaks ja ka sõbrad jäävad alles.

Liitu uudiskirjaga!

VAID uudiskirjaga liitunud saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.

Olete edukalt uudiskirjaga liitunud!

Parimad pakkumised jõuavad nüüd teieni õigepea!