Foto: Thule.

Suvi on teatavasti puhkuste periood ning paljud meist eelistavad veeta sel ajal mõningad ööd ja päevad just looduses. Metsa puhkama minnes on aga üsnagi tavapärane, et kaasa võetakse ka telk.

Tihtilugu võib telgi ülesseadmine võtta päris kaua aega ja tekitada parajat peavalu. Et ööbimine metsas oleks võimalikult mugav ja nauditav, tasuks mõelda natuke lihtsama lahenduse peale – autole kinnituv katusetelk. 

Miks katusetelk?

Katusetelgi kasuks räägib võrreldes tavalise telgiga eelkõige lihtsus ja mugavus. Telk on kompaktselt ja turvaliselt pakitud kokku katusel asuvatele raamidele. Ööbimiskohta jõudes tuleb katusetelk lihtsalt avada, redel alla lasta ja ongi mõne minutiga mõnus magamispaik valmis. 

Näiteks Thule Tepui katusetelke pakutakse eri suuruses ja kombinatsioonides, kuhu mahub kuni neli inimest. Lisaks on telki sisseehitatud eraldi madratsid, mis tähendab, et ei ole tarvis kaasa tassida eraldi täispumbatavaid madratseid. Sealjuures on piisavalt ruumi ka muu varustuse jaoks. 

Thule Tepui katusetelkide tellimiseks pöördu lähimasse Autoeksperdi esindusse või esita hinnapäring siin.

Oluline on muidugi meeles pidada, et telgi saab paigaldada ainult sõidukitele, millel on olemas katuseraamid. Juhul, kui autol puuduvad katuseraamid, saab neid soetada ka Autoeksperdist.

Registreeru püsikliendiks!

VAID püsikliendid saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.