Kuigi kogu maailmas on käimas koroonavaktsineerimine, tehakse enamik järgmise suve reise oma autoga kodumaal. Siseturismi kasvades suureneb ka haagiste, haagissuvilate, jalgrataste või paatide transportimise vajadus autoga. Lihtsaim viis oma auto transpordivõimaluste laiendamiseks on kvaliteetse Brink veokonksu paigaldamine.

Brink veokonks kõikideks vajadusteks

Veokonks on eestlaste üks hinnatumaid autotarvikuid ja pole ka ime. Suur osa eestlastest elab eramajades ja ka suvilates regulaarselt, nii et näiteks ehitusmaterjalide ja prügi transportimiseks on vaja haagist. Veokonksu kasutamise võimalused ulatuvad tänapäeval kaugemale kui haagise ja haagissuvila vedamine. Näiteks on saadaval mitmesuguseid veokonksule kinnitatavaid jalgrattahoidjaid ja pagasibokse, mis lubavad autot mitmekesisemalt kasutada. Veokonksud on saadaval nii statsionaarse, eemaldatava kui peidetava versioonina.

Statsionaarne

Veokonksu valimisel tuleb kõigepealt arvestada kasutussagedusega. Kui vajate veokonksu igapäevaselt, peaksite oma autole valima statsionaarse veokonksu. Statsionaarset veokonksu on lihtne ja kiire paigaldada ning see on ka kõige taskukohasem. Statsionaarne veokonks ei vaja hooldust ja on alati kasutamiseks valmis.

Eemaldatav

Kui vajadus veokonksu kasutamise järgi on juhuslikum, peaksite valima eemaldatava veokonksu. Kui veokonksu pole vaja, tuleks see kinnijäämise ärahoidmiseks eemaldada. Eemaldatavat versiooni soovitatakse ka tagurdusanduritega varustatud autodele.

Peidetav

Kolmas võimalus on peidetav veokonks, mis ühendab endas fikseeritud ja eemaldatava veokonksu parimad omadused. Peidetav veokonks on autos alati kasutusvalmis, kuid kui seda vaja ei ole, saab selle pöörata stange taha peitu. Kuid selleks, et peidetav veokonks korralikult töötaks, on vaja seda regulaarselt hooldada.

Hoolitsege kindlasti eemaldatava veokonksu eest!

Selleks, et eemaldatav veokonks korralikult töötaks, tuleb kindlasti meeles pidada, et see on vaja eemaldada auto küljest kohe pärast kasutamist. Kui veokonks jääb hooletu kasutamise korral pikaks ajaks auto külge kinnitatuks, võib see oma kohale kinni jääda ja enam mitte lahti tulla. Tänapäeval valib üha enam juhte puhtalt väljanägemise tõttu oma autole eemaldatava või peidetava veokonksu. Soovitakse, et veokonks ei oleks nähtav ajal mil seda ei kasutata ja et auto pagasiruumi kasutades poleks pükste ära määrimise või jala ära löömise ohtu. Eemaldatav veokonks muutub ajapikku statsionaarseks, kui seda pärast kasutamist ei eemaldata.

Registreeru püsikliendiks!

VAID püsikliendid saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.