Miks on esiklaas jääga kaetud just siis, kui seda tõesti pole aega kraapida? Ärge muretsege – SONAX jääsulatajaga saab esiklaasi sulatada kiiresti.

Üks autojuhtimise väsitav aspekt on pakaselisel hommikul akende kraapimine. Probleem on tõsine, eriti kui vesisele plusskraadidega ilmale järgneb pakaseline öö, mille tulemusel on hommikul autoaknad kaetud paksu terasjääga. Sellisteks olukordadeks peaks igal autojuhil olema valmis ootamas tõhus jääsulataja.

SONAX jääsulataja muudab ka kõige paksema jääkihi vesiseks lörtsiks, mida on lihtne esiklaasi pinnalt ära pühkida

Esiklaasi sulatamine võib olla lihtne ja kiire

Vahel ei paista olevat võimalik eemaldada jääkihti aknapindadelt isegi tavalise jääkraabitsa abil. Ka klaasipuhasti harjad võivad olla jääga kaetud, kui te pole just neid ööseks üles tõstnud. Sellistes olukordades on pihustatav SONAX jääsulatusvahend parim, kuna see sulatab jää kiiresti ja õrnalt ilma pindu kriimustamata.

Pihustage SONAX jääsulatajat jäisele esiklaasile ja klaasipuhastiharjadele ning laske sellel mõjuda. Kõige paksem jääkiht muutub hetkega lörtsiks, mida on lihtne jääkraabitsa või lumeharjaga ära pühkida. Samuti kaitseb töötlus esiklaasi uuesti külmumise eest. Toodet müüakse suures 750 ml pudelis.

Pea meeles ka kvaliteetset talvist klaasipesuvedelikku!

Talvel soolatud teedel on ka klaasipesuvedeliku tarbimine sageli haripunktis, mistõttu on oluline, et paagis oleks kvaliteetne talvekasutuseks sobiv klaasipesuvedelik. Kasutusvalmis, tõhus ja hästi lõhnav SONAX klaasipesuvedelik talub kuni -20 °C külmumistemperatuure, mistõttu on see suurepärane toode Eesti talvedeks.

SONAX klaasipesuvedelik puhastab tõhusalt õli, tahma, teesoola ja muu tüüpilise talvise mustuse, jätmata triipe või peegeldusi. Klaasipesuvedelik on auto värvkatte suhtes õrn ega kahjusta plastosi. Sobib ideaalselt ka laser-, LED- ja ksenoontuledele, samuti igat tüüpi düüsidega. SONAX klaasipesuvedeliku kasutamine vähendab düüsidesse jää teket ja hoiab ära nende ummistumise. Toodet müüakse 4-liitrises kanistris.

Registreeru püsikliendiks!

VAID püsikliendid saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.