Valged suveööd on seljataga ja septembriõhtud lähevad kiiresti pimedaks. Praegu on ideaalne aeg pöörata tähelepanu auto esitulede „klaasidele“ – kui need on tuhmunud või kriibitud, on aeg neid poleerida. Kui esitulede „klaasid“ on eredad, valgustavad esituled palju tõhusamalt! SONAX toodetega saab selle tööd ära teha kas käsitsi või poleerimismasinaga.

Esitule „klaas“ enne ja pärast poleerimist. Matistunud „klaasid“  võivad valgusvõimsust oluliselt vähendada.

SONAX esitulede läike taastamise komplekt – Tee esituled eredamaks ühe tootega

Plastikust esitulede „klaaside“ tuhmumist aja möödudes ja kilomeetrite kogunedes on võimatu vältida. Siiski on võimalik saada need jälle eredaks ja esinduslikuks, töödeldes neid hõlpsalt SONAX esitulede läike taastamise komplektiga. Läikekomplekt on tõeline "kõik-ühes" toode, kuna sisaldab kõiki töötlemiseks vajalikke tarvikuid. Pakendist jätkub kahe esitule töötlemiseks kaheks korraks.

Esitulede läike taastamine käib nii:

  1. Peske esituled ja kaitse nende servad hoolikalt näiteks teibiga.
  2. Lihvige esitulede pinda ringjate liigutustega niisutatud P5000 vesiliivapaberiga. Lihvimine muudab matistunud pinna heledamaks ja silub kriimud.
  3. Pühkige esitulede pinnad poleerimislapiga.
  4. Poleerige esituled SONAX Headlight Polish poleerimisaine ja pealekandmis-svammiga, kuni saavutate soovitud läike.
  5. Pühkige pinnad uuesti poleerimislapiga.
  6. Võtke pakendist kasutusvalmis esitulede kaitseaine ja poleerimislapp ja hõõruge kõik töödeldud pinnad hoolikalt üle. Kaitseaine moodustab esitulede pinnale kaitsva kile.
  7. Laske esituledel 30 min kuivada. Ongi valmis!

Lihtsalt kasutatava SONAX esitulede läike taastamise komplekti kasutamine on jõukohane igaühele

Esitulede poleerimine SONAX PROFILINE professionaalsete toodetega

Kui soovite esitulesid mehaaniliselt poleerida, on SONAX PROFILINE esitulede poleerimisvahend selleks õige toode. Pasta eemaldab tõhusalt kollasuse, väikesed kriimud ja muudab tumenenud kohad heledamaks. Toodet müüakse 250 ml pudelis. Pärast poleerimist tuleb esitulede pind hoolikalt puhastada ja kaitsta eraldi kaitsevahendiga.

Suurepärane toode esitulede kaitseks on SONAX PROFILINE Headlight Coating, mis on keraamiline püsikate plastikust esitulede „klaasidele“. Käepärastesse kotikestesse pakendatud toode tagab püsiva kaitse ja hoiab ära esitulede UV-kiirguse mõjul matistumise. Üks pakend sisaldab 10 kotikest, seega piisab 20 esitule töötlemiseks. Esituled soovitame kaitsevahendiga töödelda umbes kord aastas. Hoolduskasutusel pole enne kaitsevahendi pealekandmist poleerimine vajalik.

SONAX PROFILINE esitulede kaitsevahend on
pakitud käepärastesse pakenditesse. Ühest piisab
kahe esitule töötlemiseks.

Tehke nii:

1. Poleerige esituled SONAX PROFILINE Headlight Polish poleerimispastaga ja pühkige pinnad puhtaks.
2. Avage SONAX PROFILINE Headlight Coating pakend ja valage sisu poleerimislapile. Kandke õhuke kiht puhtale ja kuivale pinnale. Ühest kotikesest piisab kahe esitule katmiseks.
3. Pühkige jäägid kohe ära SONAX Ultrafine mikrokiudlapiga.
4. Laske kaitsekattel kuivada vähemalt 4 tundi. Sõiduk ei tohi kuivamise ajal märjaks saada.

Tähelepanu! Ärge peske autot nädala jooksul pärast töötlust. Tugevalt aluselised eelpesuvahendid, näiteks automaatpesu puhul, võivad vähendada katte vastupidavust.

Vihje: kontrollige alati enne ülevaatust esituled üle, kuna tuhmid või udused „klaasid“ mõjutavad tulede valgusvihku ja valgustugevust.

 

Registreeru püsikliendiks!

VAID püsikliendid saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.