Topsihoidja puudumine võib autos osutuda päris tüütuks puuduseks.
Foto: Shutterstock

Topsihoidja autos juhi istme juures on üks väärt asi, seda eriti pikemal teekonnal. Aga mitte kõik autotootjad ei ole sõidukite baasvarustusse neid lisanud. Kas see tähendabki, et tuleb ebamugavusega leppida? Ei – tuleb lihtsalt hoolikamalt ringi vaadata või asjale loominguliselt läheneda.

Hoia pudelit küljetaskus

Tähelepanelikum juht võib joogitopsile või pudelile koha leida hoopis auto küljetaskust. Kohvitassi pole sinna küll kõige mugavam panna, kuid veepudeli mahutab kenasti ära. 

Isegi kui küljetaskusse pole eraldi süvendit pudeli või topsi jaoks tehtud, siis suure tõenäosusega mingisugune panipaik autos ikkagi on. Vahest on keskkonsoolis võtmete või muude väikeste asjade hoidmiseks mõeldud piisavalt lai ja sügav tasku, kuhu ka pudel täpselt sisse mahub? Kui ei proovi, ega siis teada ka ei saa.

Osta just sulle sobiv topsihoidja

Kui on nõudlust, siis jagub ka pakkumist. Turult leiab igasugustes suurustes ja mitmesuguste kinnitustega topsihoidjaid igasse autosse. Tuleb vaid tutvuda, mida e-poodides pakutakse, ja oma autosse sobivaim valida. Näiteks Autoeksperdi e-poest leiab hoidja, mille saab mugavalt kinnitada ventilatsiooniribide külge. 

Lähene loominguliselt

Kui sulle on antud kuldsed käed, siis võta need taskust välja ja meisterda ise üks nutikas topsihoidja. Ehk on sul näiteks veidi kahepoolset teipi ja üks sobiv topsi kanda suutev alus või mõlgub mõtetes hoopis mõni põnevam lahendus. Näiteks, kui auto keskkonsoolis on olemas väike sahtel, siis saab loovust kasutades sinna ehitada toreda topsihoidja

Probleemiks võib osutuda ka liiga suur topsihoida, sest pole ju hea, kui järsemal pidurdusel joogipudel autosse laiali lendab. Ka selle mure lahendamiseks on erinevaid nippe, mis hoiavad väiksemad pudelid kindlalt pesas.

Varuvariandina võib joogipudeli torgata ka esiistme seljatoe taskusse, kuid siin on üks aga – joogipudelit ei ole sealt mugav kätte saada ning juhi peamine ülesanne on ikka autot ohutult teel hoida. Seega, kui panna joogipudel seljatoe taskusse, siis palu abi kõrvalistujalt.

Registreeru püsikliendiks!

VAID püsikliendid saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.