Rattaga sõitmine on üks parimaid viise ummikute vältimiseks ja vähendamiseks ning rohelisem transpordiviis kui mistahes elektri-, gaasi- või vesinikauto.

Suureks miinuseks on sel transpordivahendil aga asjaolu, et korraga saab rattaga sõita ainult üks inimene. Kui hommikul on vaja enne tööle minemist viia ka näiteks laps lasteaeda, on juba rattaga tööle minek välistatud. Õnneks on ühe lihtsa ja soodsa lisaseadme abil võimalik rattasõidule kaasa võtta ka väike laps, kes veel ise rattaga vändata ei jaksa.

Parim osa selle juures on aga, et see ei tähenda järjekordset suurt tarvikut, mille jaoks on kodus vaja leida koht. Thule multifunktsionaalseid kärusid saab kasutada jalutamiseks, jooksmiseks, ratta järelkäruna või ka suusatamiseks.

Järelkärus on lapsel kindlasti mugavam pikemaid vahemaid läbida ja samuti näeb ta sõidul palju rohkemat kui lapsevanema selga. Käru saab muuseas kasutada ka beebidega, sest lisavarustuses on saadaval sobivaid võimalusi alates 1. elukuust (kiikuv häll, peatoed, soojakott).

Nii autoga reisimiseks kui ka kodus hoidmiseks saab käru väga väikseks kokku pakkida. Thule süsteem võimaldab olenemata kasutatavast komplektist kiiresti ja hõlpsalt ühe tegevuse teise vastu vahetada ning saadaval on kärud ka kahe lapse transportimiseks.

Käru vastab väga rangetele laste turvalisuse ja liiklusohutuse nõuetele, kuna on varustatud näiteks 5-punkti turvavööga ning väga põhjalikult testitud erinevates oludes.

Tutvu erinevate võimaluste ja lisatarvikutega sellel lehel ning vii aktiivne eluviis uuele tasemele. Hetkel on Autoeksperdi kauplustes osa Thule järelkärusid müügil isegi 500-eurose allahindlusega!

Registreeru püsikliendiks!

VAID püsikliendid saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.