Kliimaseadmed ning konditsioneerid on tänaseks olemas pea kõikides autodes, ent nagu ka kõik muud tehnilised komponendid, vajavad ka need mõne aja tagant kontrolli.

Teatavasti väheneb kliimasüsteemides ajapikku külmaine hulk, aeg-ajalt võib tekkida kusagil ka lekkeid või muusuguseid tehnilisi rikkeid. Kliimaseadmete probleemide diagnoosimine on aga omaette ning vahel ka keerukas töö.

Seadme töövõime vähenemisest annavad tavaliselt märku suurenenud niiskus, vähenenud suutlikus külma puhuda, imelik lõhn töötamisel ning lekked auto all.

Kliimaseadme probleemide põhjuseks on tihtipeale seadme vähene, mitte üleliigne kasutamine. Seda eriti talveperioodidel, kuna miinuskraadidega väheneb nii kliimaseadme kasutuse vajadus kui ka seadmete töövõime.

Kui eelnimetatud sümptomid tunduvad autot kimbutavat, siis pakub Autoekspert uue kampaania raames kliimasüsteemi täitmist -30 % odavamalt.

Odavam kliimatäitmine viiakse läbi aga vaid Autoeksperdi Viljandi keskuses ning kampaania kestab jaanipäevast jõuludeni.

Registreeru püsikliendiks!

VAID püsikliendid saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.