Praegu on see aastaaeg saabumas, kui autos on tõenäoliselt kõige rohkem niiskust. Päike veel ei kuivata, konditsioneeri jaoks on samuti veel veidike külm või puudub see seade sootuks, aga talvega autosse toodud lumi on kenasti niiskusena end polstrisse kinnitanud ja aknad on pidevalt udused.

Oleme kirjutanud, kuidas näiteks kasside liivakasti mõeldud silica graanulitest on võimalik autost niiskuse eemaldamisel abi saada. Kui aga isetegemisega ei viitsi rahmeldada, siis on häid vahendeid ka juba otse riiulilt võimalik saada.

Üks sellistest on Air Dry nimeline vahend. See imab liigse niiskuse ja ebameeldiva lõhna nii autodest, aga miks mitte ka garaažist või keldrist.

Mahutab peaaegu liiter vett

Kõige olulisem on see, et tegemist on soodsa ja korduvkasutatava asjaga ning kui enam hästi ei toimi, siis saab soojusallika, näiteks radiaatori peal ära kuivatada.

Air Dry on lõhna- ja tolmuvaba ning võib autos asuda mittenähtava koha peal, näiteks istme all. Vahend suudab imada kuni 800 g vett ning üldiselt on Air Dry efektiivne umbes 4 kuud alates kasutamise alustamisest, peale mida on tarvis see kuivatada või asendada.

Miks on niiskuse kogumine oluline? Niimoodi takistad rooste, seente ja hallitusplekkide tekkimist ning hoiad ära kahju elektroonilistele süsteemidele. Lisaks hoiab Air Dry ära ka soovimatud lõhnad ja loob sel moel meeldiva sisekliima.

Air Dry vahendeid on võimalik leida Autoeksperdi kauplustest.

Liitu uudiskirjaga!

VAID uudiskirjaga liitunud saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.

Olete edukalt uudiskirjaga liitunud!

Parimad pakkumised jõuavad nüüd teieni õigepea!