Paljudele on koer pereliige, kes reisib autos alati kaasas. Need tooted teevad koeraga reisimise mugavamaks ja turvalisemaks.

1.Koeravõre

Koeravõrk on mõistlik ost, kuna autos lahtiselt olev koer võib kokkupõrke või äkilise pidurdamise korral end vigastada ja olla ohtlik ka teistele reisijatele. Koeravõre võib aidata koeral ka lõõgastuda, kui tal on lubatud auto tagaosas rahulikult olla.

Koeravõre ostes soovitame valida toote, mis on konkreetsele automudelile mõeldud, kuna see püsib kindlalt paigas ega nagise. Näiteks TRAVALL koeravõred on mudelipõhised ja on nutikalt kinnitatud iga auto pakiruumi vastavate osade külge, nii et autole pole vaja modifikatsioone teha. Tugeva TRAVALL koeravõre paigaldamine ei vaja erilisi tööriistu ja see istub millimeetri täpsusega selleks ettenähtud kohtadesse. Koeravõre on võimalik täiendada ka mugava ruumijagajaga.

2.Koera joogikauss autosse

Eriti kuumade ilmadega on oluline hoolitseda autos reisivate lemmikloomade vedeliku tasakaalu eest. Tänapäeval on koertele turul väga erinevaid kausse ja pudeleid, mida on lihtne kaasa võtta ja millest on lihtne juua.

Näiteks on TRAVALL poolt valmistatud joogikauss disainitud nii, et see püsiks kindlalt paigal ja et vesi ei pääseks sealt mööda autot laiali. Kausil on ujuv kate, mis hoiab ära vee väljaloksumise, kuid võimaldab koeral sealt juua.

3.Koera karvade eemaldamise hari

SONAX karvahari kogub tõhusalt koera karvu auto tekstiilipindadelt. Koerakarvad kleepuvad tihedalt auto polsterduse, istmete ja vaipade külge ning tolmuimejaga puhastamine on sageli aeganõudev või ei anna soovitud tulemust. Tekstiilipindade töötlemisel SONAX karvaharjaga ei pea karvu ükshaaval püüdma. Karvad kleepuvad kergesti harja pehmete silikoonkummist harjaste külge ja harjamine jätab tekstiilile nägusa ilme.

Karvahari sobib ideaalselt ka kodustele tekstiilipindadele nagu diivanid ja vaibad ning seda on lihtne veega puhastada. See toode on koeraomanikule tõeline kingitus!

4.SONAX lõhnahävitaja

Koerad armastavad õues möllata, nii et paljudel tuleb tihti koera autosse kaasa võtta märja või määrdununa. Pärast reisi võib autos hõljuda „märja koera lõhna“, mis võib autosse jääda päevadeks.

SONAX lõhnahävitaja on suurepärane toode autolõhna neutraliseerimiseks. See eemaldab ebameeldivad lõhnad ning jätab puhta ja värske lõhna. Pihustage lõhnahävitajat probleemsetele aladele, nii et kangas oleks veidi niiske ja laske kuivada. Võtab ära ka muid ebameeldivaid lõhnu!

5.Tagastange laadimiskaitse

Kui sõidutate koera auto tagaosas, puutub auto tagastange pidevalt kokku liiva ja koera küüntega, kui koer autosse sisse ja välja hüppab. Tagastange värvipinda on aga lihtne mudelikohase laadimiskaitsega kriimustuste eest kaitsta.

Kvaliteetsed RGM tagastange laadimiskaitsed on peaaegu märkamatud, nii et säilib auto originaalne ilme. Kaitsed on saadaval nii musta plastina kui roostevaba terasena. Laadimiskaitset saab paigaldada ise või lasta seda teha lähimas töökojas. Paigaldamine on lihtne ja võtab aega vaid u 10 minutit.

Registreeru püsikliendiks!

VAID püsikliendid saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.