Autode mugavus- ja lisavarustuse nimekiri kasvab iga päevaga. Auto on ühtlasi ka arvuti, massaažisalong, kontor, vajadusel ka hotell ja lapsehoidja. Kaasaegsed tehnoloogiad võimaldavad pakkuda erinevaid teenuseid ükskõik kui kauges maanurgas, olgu selleks siis toitlustus või arvutiremont. On vaid üks suur takistus, mis vaja ületada – kust saada kvaliteetset voolu?

Autoakut lõputult koormata pole kasulik ega ka mõistlik ning suuremate tarbijate puhul sellest ka ei piisa. Samuti ei tarvitse voolu kvaliteet olla ühtlane ning tundlike seadmete jaoks sobiv. Lahenduseks on lisageneraator, mis kütuse abil elektrit toodab. Samas ei ole lärmav ja suitsev ehitusele mõeldud tavageneraator ilmselt kõige mugavam abivahend puhkusel metsatalus või hubase rannakohviku pidamisel.

Kõike seda silmas pidades ongi Hollandis toodetav Whisper Power töötanud välja eriti vaiksed ja kompaktsed generaatorid, inverterid, laadijad, akud ja akupangad ning muud komponendid, mis sobivad sisuliselt kõikidesse püsivast vooluvõrgust eraldatud kohtadesse.

Nagu ettevõtte nimi viitab (otsetõlkes “sosina jõud”) on tegemist kõige vaiksemate ja vibratsioonivabamate generaatoritega, mille olemasolu ei pane kasutaja seadme hääletu ja sujuva toimimise tõttu tähelegi.

Toodete valikust leiab sobiva lahenduse väga erinevatele funktsioonidele, olgu selleks jäätisekioskid, haagissuvilad või purjejahid – ühesõnaga kõikjale, kus on tarvis stabiilset 230V voolu.

Loe erinevate variantide kohta SIIT. Eestis esindab Whisper Poweri tooteid K.G. Knutsson AS.

Näiteks ühe tavakasutajale mõeldud generaatori kirjeldus.

WHISPER POWER SCALINO (W-GV 4)

  • Turu kõige vaiksem ja kompaktsem generaator
  • Võimalik paigaldada nii sise kui välistingimustesse
  • 1-silindriline Permanent Magnet generaator välise PMG-paneeliga
  • 4.4kVA (3,5kW) stabiiline 230V vool
  • Kõrge efektiivsus ja tippvõimsus
  • Silmapaistev pingestabiilsus ja puhas sinusoid
  • Generaator on kütusesäästlik ja töötab sujuvalt

Liitu uudiskirjaga!

VAID uudiskirjaga liitunud saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.

Olete edukalt uudiskirjaga liitunud!

Parimad pakkumised jõuavad nüüd teieni õigepea!