Paljude jaoks on looduses liikumine sama oluline, kui toit, vesi ja soe kodu. Seda olulist ja tervislikku väärtust tuleb ju ometi ka oma lastele edasi anda ning tänu tänapäevastele lahendustele, ei pea ka ennast pärast lapsesaamist koju lukustama.

Lapsekäru, millega saab ka suusatama minna

Selle jaoks ongi välja töötatud Thule funktsionaalsed kärud, millega saab jalutada, suusatada, jalgrattaga sõita ja joosta. Samuti uued jalgrattale paigaldatavad lasteistmed. Väljas treenides või aktiivsemalt liikudes ei pea põnn koju jääma, vaid saab olla ema-isaga kaasas.

Ühele kärule on võimalik paigaldada nii rattad kui ka suusad. Osad on lihtsasti vahetatavad ning erinevaid funktsionaalseid lisasid on palju. Näiteks 1-10 kuu vanuste laste jaoks on võimalik kärusse panna eraldi eakohane iste.

Thulel on kaks peamist seeriat: jalutus- ja jooksukäru Glide ja multifunktsionaalne Chariot. Viimase puhul värskendati välimust ja töötati välja kolm funktsionaalsuselt erinevat ühe lapse käru ja neli kahe lapse käru. Disainilt on need kõik kaasaegselt minimalistlikud ning äärmiselt kasutajasõbralikud.

Erilist tähelepanu on pööratud turvalisusele ja mugavusele. Spetsiaalne vedrustus võimaldab lapsele mugavuse ning väldib ümberminemist. Lisaks on kärus viiepunkti turvavöö, mis hoiab last kindlalt paiga. Uuendusena markeerib iga liigutatavat lüli või funktsiooni sinine värv, et kasutaja saaks lihtsamini toimetada.

Thule toodetest huvitatud klient saab testida neid Autoeksperdi kauplustes või erinevatel välisündmustel.

Liitu uudiskirjaga!

VAID uudiskirjaga liitunud saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.