SHELL JA AUTOEKSPERT

Suur rõõm on teatada, et alates 2019. aasta novembrikuust on Autoekspert kauplustes ja teenindustes saadaval Shell Helix Ultra mootoriõlid ainulaadse PurePlus tehnoloogiaga! Selle koostöö aluseks sai Shell’i innovaatiline mootoriõlide tootmise tehnoloogia ning mõlema osapoole ühtivad eesmärgid  – meie jaoks on oluline pakkuda tarbijale kõrgkvaliteetseid ning usaldusväärseid tooteid ja teenuseid.

UNIKAALNE SHELL PUREPLUS TEHNOLOOGIA

Tänapäeva maailmas on mootoriõli ja kütuste tootjatele suurimaks väljakutseks kujunenud aina kõrgenevad nõudmised sisepõlemismootorite heitgaaside koostisele ning ühtlasi ka aina suurenevad töökoormused sõidukimootorites. Siinkohal on jõutud arusaamisele, et mootoriõlis olevate keskkonnakahjulike komponentide koguse vähendamine ilma õli määrimisomaduste halvendamiseta ei ole enam praktiliselt võimalik, seega tuleb keskkonna saastamise vähendamiseks vähem kütust põletada. Madalama viskoossusega mootoriõlil on madalam sisehõõrdumine, seega kulutab mootor vähem energiat iseenda töös hoidmiseks. Samas peavad need madala viskoossusega õlid taluma sisepõlemismootoris tekkivaid kõrgeid temperatuure ja koormusi.

Shell on olnud mootoriõlide maailmas innovatsiooniliidriks juba üle 75 aasta, investeerides suurelt efektiivsemate ja suuremat ökonoomsust võimaldavate kütuste ja määrdeainete uurimis- ja arendustöösse. Ühtlasi on Shell maailmas esimene ja ainus määrdeainete tootja, kes toodab mootori­õli ülipuhtast maagaasist – see unikaalne protsess kannab nime Shell PurePlus tehnoloogia. Uurimis- ja arendustöö tõestas, et maagaasist on võimalik toota väga madala viskoossusega mootoriõlisid, mis säilitavad oma omadused väga laias temperatuuride vahemikus ning on oluliselt parema oksüdatsioonikindlusega ja juba molekulaartasandil vähem lenduvad võrreldes naftast toodetud mootoriõlidega. Üsna tavaliseks on saamas mootorid, mis vajavad SAE 0W-20 viskoossusega mootoriõli, kusjuures Jaapanis esitletakse käesoleval aastal juba SAE 0W-8 viskoossusega mootoriõli.

Registreeru püsikliendiks!

VAID püsikliendid saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.