Topsihoidjad on üks kõige lihtsamaid ja kasulikemaid asju autodes. Olenevalt tootjast ja mudelist võib neid aga olla liiga vähe või praktiliselt üldse mitte. Tehase poolt paigaldatud topsihoidjate puudumine ei tähenda, et sõidukis ei saaks mugavalt jooke hoida. Pakume välja mõned variandid, kuidas probleemi lahendada.

1. Hoia jooki küljetaskus

Foto: Scanpix/Nikolai Moshkov.

Mitmetel juhtudel võib keskkonsoolist puudu olev topsihoidja end peita hoopis ukse küljetaskus, kus seda ei pruugita tähele panna. Isegi kui joogi jaoks pole eraldi panipaika ukse sisse loodud, võib küljetasku osutuda täpselt piisava suurusega kohaks, kuhu võib pudeli hoiule panna.

2. Hangi eraldi topsihoidja

Teise lahendusena võib sõidukisse topsihoidjaid lihtsalt juurde muretseda. Selliste järelturu topsihoidjate valikus on mitmete erinevate kinnitustega ja suurustega hoidikuid ning sobiva leidmine on lihtsalt otsimise küsimus.

3. Lähene loovalt

Juhul kui eelnevad variandid mingil põhjusel ei sobi või ei tööta, on alati võimalus topsihoidja näiteks ise valmis meisterdada. Natuke kahepoolset teipi, sobiva suurusega alus ja ongi (ehk) kõige lihtsam vahendus olemas?

Varuvariandina võib alati joogipudeli asetada näiteks esiistme seljatoe sahtlisse. Siinkohal tuleb aga teha kindlaks, et jooki on võimalik kindlalt ja ohutult kätte saada. Kõige parem oleks sel juhul variant, kus kaasreisija tegeleb kõrvaliste asjadega nagu joogi kätte ulatamise või sahtlist välja võtmisega.

Liitu uudiskirjaga!

VAID uudiskirjaga liitunud saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.

Olete edukalt uudiskirjaga liitunud!

Parimad pakkumised jõuavad nüüd teieni õigepea!