Talvised külmad ilmad on kohe-kohe kohal ning jälle hakkavad pihta klassikalised sõidukiga seotud probleemid, mis panevad paljudel autojuhtidel pea valutama.

Diisliusku juhid võivad väga suure pakasega olla hädas hommikul sõiduki käivitamisega ning tagaveoliste sõidukite omanikud põevad (või ootavad) auto üle kergesti kontrolli kaotamist.

Kuid on veel üks murekoht, mis kimbutab autojuhte külmadel hommikutel – autoklaaside jäätumine. 

Kes meist ei oleks kasvõi korra olnud tööle või mujale hilinemas, kuid auto juurde jõudes leidnud vastu vaatamas jäätunud aknad. Et vältida taolisi juhtumeid, soovitatakse autoomanikel kasutada esiklaasi katet.

Esiklaasi kate aitab vältida selle jäätumist, mis teeb juhtide elu kordades mugavamaks ning ka liiklemise ohutumaks. Talviti juhtub ikka ja jälle linnapildis nägema sõidukeid, mille esiklaasid on ainult osaliselt jääst ja lumest puhastatud. 

Vältimaks talvistel kuudel liikluses kiirustamist, tuleb osata aega õigesti planeerida. Kui oled viimasel minutil lahkuja, siis esiklaasi kattega ei pea vähemalt muretsema akna jäätumise ja selle puhastamise pärast. Muidugi sobib kate ka neile autoomanikele, kes lihtsalt väärtustavad mugavust. 

Autoekperdi poest leiab nii suuremas kui ka väiksemas mõõdus esiakna katte ning seda täiesti taskukohase hinna eest. 

Registreeru püsikliendiks!

VAID püsikliendid saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.