BASKET-i erinevus tavalise ostukorviga tuleb esile siis, kui poeringi järel autoni jõuda. Foto: Rati

Iga inimene on natukene erinev. Erinevad on ka igaühe harjumused. Näiteks on mõnel auto pagasiruum alati filigraanselt korras, teisel … ehk mitte nii väga. Viimane variant on ka täiesti mõistetav, sest pagasiruumi kipub ikka asju kogunema ja kui head süsteemi nende korrastamiseks pole, ongi segadus kärme tekkima.

Kaoses korra loomine on aga lihtsam, kui arvata võiks – tuleb vaid kasutada selleks mõeldud nutikaid vahendeid.

Ostlema oma korviga

Kas käid ostlemas enamasti autoga? Kui jah, siis ehk on sul vahel autos poekottidele ja korvidele õige koha leidmine tundunud natuke tüütu? Või oled mõnikord olnud sunnitud sõitma kogu aeg kartes, et ostetud asjad kukuvad ümber, libisevad või kukuvad välja ja saavad kahjustada? Aga äkki hoopis mõtled, kui hügieeniline ühe keskmise kaubanduskeskuse ostukorvi kasutamine õigupoolest on, kuid pelgad seda välja uurida, sest vastus ei pruugi meeldida?

Need võivad ju paista väikesed, kuid on siiski elulised mured. Lahenduse neile leiab just autos kasutamiseks disainitud autokorvist Rati BASKET.

Nagu öeldakse, geniaalsus peitub lihtsuses ja BASKETi idee ongi lihtne. Tegu on esmapilgul tavalise ostukorviga, mis justkui ei erinegi ükskõik millisest poest kasutatavast kaasaegsest analoogist. Pea täielikult taaskasutatud plastikust valmistatud BASKET on mõõtmetega 44 x 29 x 20 cm, mahutab 21 liitri jagu asju ning on disainitud ergonoomiliseks ja kergesti ühe käega kasutatavaks. 

Autosse asetatav adapter hoiab ostud paigal ka konarlikul sõidul. Foto: Rati

Erinevus tavalise ostukorviga tuleb esile siis, kui poering tehtud ja BASKETiga auto juurde jõuad. Nimelt on komplektis ka autosse asetatav adapter-alus – kui ostukorv selle peale pandud, võid mured korvi liikumise, libisemise või ümbermineku pärast unustada. Adapter hoiab ostud paigal ka konarlikul teel sõites, justkui oleks see oma kohale liimitud.

Adapteri paigaldamiseks piisab selle asetamisest sobivasse kohta, olgu pagasiruum suur või väike. Pole vaja midagi kruvida ega puurida ega lõputult kasutusjuhendit lugeda. Ning mis eriti mugav – alus püsib stabiilselt paigas nii tekstiilist kui plastist põhjaga pagasiruumis.

Rati autokorv on kombinatsioon lihtsast funktsioonist, veatust ergonoomiast ja trendikast disainist. Ostlema sõitmine pole kunagi olnud lihtsam.

Aga kui pagasiruumis on rohkem asju?

Olgem ausad, mõnikord on auto pagasiruumis muudki põnevat peale viimati poest ostetud asjade. Näiteks lapse mänguasjad, matkatarbed seljataha jäänud seiklusest või jumal teab mis kõik.

NOOK-i saab paigaldada nii pagasiruumi küljele kui põhja või mõlemat koos. Foto: Rati

Paraku kipub nii suurem kui väiksem pagas kas kurve võttes või pidurdades-kiirendades pagasiruumis liikuma. See võib tekitada ebameeldivaid helisid, korralagedust ja mõnel juhul isegi kahjustusi.

Rati pagasikinnitused NOOK pakuvad sellele tüütule igapäevasele probleemile geniaalselt lihtsat lahendust, kinnitades turvaliselt mis tahes kuju ja suurusega esemed, alustades kottidest-kastidest kuni pudeliteni.

Pagasikinnitusi hoiavad tugevalt paigal ühel küljel paiknevad Velcro-takjakinnitused ja teisel küljel paiknevad libisemisvastased kummipadjad (nii välis- kui siseküljel). Nõnda on pagasiruumis mugavus ja turvalisus tagatud nii tekstiil- kui kummipinnal.

NOOKi võib paigaldada nii pagasiruumi küljele kui põhja või mõlemale poole korraga. Suuremaid või erilise kujuga esemeid saab aga kinnitada ringikujulise ava abil. Nõnda on peaaegu kindel, et ükskõik mida autosse vaja sättida on, saab kindlalt oma kohale paika pandud ja sinna see ka jääb.

Rati pagasikinnitused kinnitavad lihtsalt ja turvaliselt erineva kuju ja suurusega esemed. Foto: Rati

Registreeru püsikliendiks!

VAID püsikliendid saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.