Kujutage ette, olete rentinud mõnusa maja Lõuna-Eesti kuppelmaastikul või olete lausa sellise omanik. Võtsite ka paar päeva puhkust välja, et saaks pikemat nädalavahetust nautida.

Suusad määritud, mäepilet ostetud, aga öösel tuli selle talve esimene korralik külmaöö ja hommikul auto enam pilti ette ei võta. Majake eraldatud kohas on tore täpselt niikaua, kui sul on vaja käivitusabi või pukseerimist.

See seade ei vanane niipea

Me ei väsi soovitamast õigeaegset aku tervisekontrolli, aga mõnikord ikkagi juhtub, et jääb mõni tuli põlema või on akurike saabunud ootamatult. Selliseks otstarbeks tasuks omale soetada akulaadija või käivitusabi.

Jah, seda läheb vaja väga harva, aga samas on see seade, mis ei vanane niipea ja aitab hädast ka viie või kümne aasta pärast. Vajadusel saad ka sõbrale appi minna.

Multifunktsionaalsed seadmed, mis on hetkel soodusmüügis

Käivituskaablitega teiselt autolt voolu saamine on seotud mitmete riskidega, aga tänapäevased käivitusabid ja laadijad on piisavalt targad, et mitte auto elektroonikale halba teha.

Autoeksperdis on hetkel käimas NOCO Genius seeria toodete soodusmüük, kus aku laadijate hinnad algavad 32 eurost ja käivitusabide omad 90 eurost. Sobib väga hästi ka jõulukingiks.

Nagu varem ka kirjutanud oleme, on sellised seadmed palju multifunktsionaalsemad kui vaid auto käivitamiseks. Mitmed neist toimivad nii akupangana elektroonikaseadmete jaoks kui ka taskulambina.

Liitu uudiskirjaga!

VAID uudiskirjaga liitunud saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.

Olete edukalt uudiskirjaga liitunud!

Parimad pakkumised jõuavad nüüd teieni õigepea!