Foto: Scanpix/Scott Eisen.

Praegused külmakraadid panevad proovile paljude autode ning juhtide võimed ja kannatuse. Parimaks lahenduseks külma ilmaga sõiduki soojendamiseks on endiselt eelsoojendi, isegi suurte miinuskraadide puhul. Ühe variandina pakub Autoekspert Calixi elektrilisi soojendeid.

Kuidas töötab Calixi eelsoojendi?

Elektriline eelsoojendi kasutamiseks paigaldatakse auto esiossa pistik, kuhu saab seejärel ühendada 230V juhtme. Elektriline soojendi hakkab juhtme abil autot automaatselt järk-järgult kütma, protsess võtab kokku 2-3 tundi. Soojendi tõstab mootori temperatuuri paarkümmend kraadi välistemperatuurist kõrgemaks, mis teeb auto käivitamise lihtsamaks ja vähendab nii kütusekulu kui ka mootori kulumist.

Mis on Calixi eelsoojendite eelis teiste ees?

Erinevalt kütusel töötavast eelsoojendist on Calixi elektriline lahendus pea poole soodsam. Samuti on võimalik Calixi eelsoojendeid soetada järk-järgult. See tähendab, et algne investeering ei pea olema sugugi kõrge ja vastavalt kliendi vajadustele on võimalik hiljem funktsioone juurde lisada.

Calixi elektriline soojendi pakub ka mugavust ja praktilisust aku laadimise näol, kuna seda on võimalik auto soojenemisega samaaegselt teha. Talviti aitab aku täis hoidmine selle eluiga pikendada ning hoida ära ebameeldivaid üllatusi.

Calix kütab soojaks ka salongi

Lisaks ainult mootori soojendamisele on võimalik lisada komplekti ka salongipuhur, mis kütab soojaks salongi ja tagab sellega jäävabad aknad ning mugava sõidu alustamise. Kompaktsed puhurid on kergesti paigaldatavad ja valida saab erinevate võimsuste vahel.

Loe Calixi eelsoojendite kohta lähemalt SIIT.

Registreeru püsikliendiks!

VAID püsikliendid saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.