BASKET on ainus ostukorv, mis on disainitud autos kasutamiseks.

Vaba paigutamine, libisemisvastane mis tahes pinnal (otse tekstiilile või pagasimatile). Kaasas libisemis- ja ümbermineku kaitsega kinnitusadapter pagasiruumi (Drop & Go – ei vaja eraldi paigaldust).

Rati autokorv on kombinatsioon lihtsast funktsioonist, veatust ergonoomiast ja trendikast disainist. Ostlema sõitmine pole kunagi olnud lihtsam.

Teeme ostlemise lihtsaks

Ostlema autoga? Kas on tüütu leida oma autos poekottidele ja korvidele õige koht? Kas sõidate kartuses, et ostetud asjad kukuvad ümber, libisevad minema, kukuvad välja või saavad kahjustada? Kas olete väsinud kokkupandavatest kastidest või pagasiruumi korraldajatest? Kas olete väsinud lõputute kasutusjuhendite lugemisest? Kas hoolite keskkonnast? Kui vastus mõnele neist küsimustest on JAH, siis meil on Sulle lahendus.

Hügieeniline lahendus

Kas soovite vältida paljude inimeste kasutuses olevate ostukärude ja -korvide tervise- ja hügieeniriske? Kasutage oma isiklikku ostuassistenti!

Uuenduslik kinnitus Drop & Go

Kõik, mida peate tegema, on asetama korv adapterisse. See hoiab seda paigal ka konarlikul sõidul. Töötab nagu võluväel. Lihtsalt asetage kinnitusadapter pagasiruumi. Pole vaja paigaldust, puurimist ega lõputute kasutusjuhendite lugemist. Vaba paigutamine iga pagasiruumi jaoks: väikesest kuni suureni. Töötab kõikidel pindadel (tekstiilist või plastikust pagasimatid).

Lihtsalt roheline

Selles on kõik, mis ühel suurel korvil olema peab: ergonoomiline, lihtne, ühe käega kasutatav. Selle maht on sama kui kokkupandavatel autokorvidel, ilma et peaksite seda kokku-lahti voltima  (korvi mõõtmed: 44 x 29 x 20 cm). Saate selle poodi kaasa võtta, nii saate kogu ostukogemuse hügieeniliselt läbi viia, kasutades oma toodet. Võite selle kaasa võtta jõusaali, piknikule või mänguväljakule... see on teie otsustada!

Paigaldage see hõlpsalt

Lihtsalt asetage kinnitusadapter pagasiruumi, ilma et oleks vaja paigaldada, puurida ega lugeda lõputuid kasutusjuhendeid. Kinnitusadapter hoiab ära korvi ümberminemise ja libisemise mis tahes pinnal (tekstiil- või plastikust pakiruumi alused). Kõik, mida peate tegema, on asetama korv adapterisse, see hoiab seda paigal ka konarlikul sõidul. Nagu oleks pinnale liimitud.

Astuge suur samm väiksema jalajäljega

Rati Basket on valmistatud 92,3% ulatuses taaskasutatud plastikust, aidates koos plastjäätmeid mõistlikult kasutada. Tänu eriti vastupidavale disainile võite plastikust kilekotid lõplikult unustada. Super lihtne puhastada.

Lihtsalt köitev

Usume, et atmosfäär peitub peentes detailides. Rati RedDot-i auhinnatud disainerid tagavad, et kõik Rati tooted mahuvad teie autosse pingutuseta.

  • Libisemiskindel ja ümberminekukindel.
  • Ergonoomiline, lihtne kasutada ühe käega. Käepide kokkupandav.
  • Tugev ja vastupidav. Valmistatud 94% taaskasutatud plastikust, keskkonnasõbralik alternatiiv ühekordsete kottide asemel.
  • Puhas ja hügieeniline, ostudeks oma korv, võimalikult vähe kontakte, lihtne puhastada ja desinfitseerida.
  • Saadaval kolmes värvitoonis: roheline, punane ja sinine.

Maksimaalne kandevõime 12 kg ja maht 21 L.

>> Vaata tootevalikut <<

Registreeru püsikliendiks!

VAID püsikliendid saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.