Regulaarne rauaeemaldamine kuulub auto põhjaliku puhastamise juurde ja seda tuleks teha paar korda aastas. Enne talvehooaega on suurepärane aeg värvipinnad rauast eemaldada.

Tavaline autošampoon ei eemalda auto värvipinnalt piduritest ja ümbritsevast keskkonnast pärit lendroostet. Lihtsalt kasutatav SONAX XTREME rauaeemaldusvahend eemaldab tõhusalt rooste, tööstusliku mustuse ja muud metalliosakesed.

Lendroostest saab lahti rauaeemaldusvahendiga

Lendrooste all mõeldakse õhus hõljuvaid metalliosakesi, mis kleepuvad auto pinnale ja hakkavad aja jooksul roostetama, kahjustades värvi- või lakipinda. Metallitolm tundub auto pinnal kare ja on eriti nähtav velgedel mustade või pruunide plekkidena, mis tavaliste pesuvahenditega maha ei tule.

Metalliosakesed tulevad auto pinnalt maha tõhusa rauaeemaldajaga, mida pihustatakse töödeldavatele pindadele. Rauaeemaldaja reageerib metalliosakestega ja muudab värvi, kui ainel lastakse auto pinnal toimida. Kõige raskemad plekid võivad vajada uuesti töötlemist.

Näpunäide! Kasutage rauaeemaldajat isegi siis, kui teie auto värvipind tundub puhas. Võite olla üllatunud, kui palju lillat värvi reageerinud metalliosakesi lõpuks nähtavale ilmub.

Rauaeemaldusvahend eemaldab lendrooste auto värvipindadelt

SONAX XTREME rauaeemaldusvahend

Mugavas pihustuspudelis SONAX XTREME rauapuhastusvahend on tõhus toode raua eemaldamiseks. PH-neutraalne puhastusvahend eemaldab õrnalt rooste ja muud metalliplekid auto värvipindadelt.

Kasutusjuhend:

1. Peske sõiduk.
2. Enne kasutamist loksutage pudelit.
3. Pihustage rauaeemaldajat töödeldavatele pindadele.
4. Jätke mõjuma 3-5 minutiks, kuni värv muutub lillaks.
5. Pühkige pinnad pehme švammiga ja loputage põhjalikult veega.
6. Vajadusel korrake protseduuri.

Soome „Tehnika Maailm“ ajakiri katsetas eelmisel kevadel SONAX XTREME rauaeemaldusvahendit (05/2020). Loe siit rohkem!

Rauaeemaldusvahend on saadaval ka 5 L kanistris.

>> Vaata toodet siit


Registreeru püsikliendiks!

VAID püsikliendid saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.